Aktualności

Klient przed zabiegiem depilacji laserowej

Depilacja laserowa LightSheer Desire – pachy gratis!

Skorzystaj z zabiegu trwałej depilacji laserowej. Przy zabiegu depilacji bikini – depilację pach otrzymasz gratis! Zapomnij o niechcianych włoskach i ciesz się idealnie gładkim ciałem!

Do końca września br, zapisz się na zabieg depilacji laserowej strefy bikini i bezpłatnie skorzystaj z jednego zabiegu depilacji laserowej pach podczas tej samej wizyty! Promocja obowiązuje do 30 września 2018 roku.

Dwa przyciski

Uwaga! Promocje w Gabinecie Gorlicka-Kruk nie łączą się. Wszelkie informacje dotyczące promocji dostępne w Recepcji Gabinetu.

SPRAWDŹ INNE PROMOCYJNE PAKIETY DEPILACJI LASEROWEJ

Depilacja laserowa przeprowadzana jest za pomocą lasera diodowego LIGHTSheer® DESIRE. Urządzenie posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (Food and Drug Administration).

LIGHTSheer® DESIRE otrzymał Laur Kosmetologii w kategorii: najlepsze urządzenie do usuwania zbędnego owłosienia. Laser LIGHTSheer® DESIRE zapewnia trwałe i bezbolesne usuwanie nadmiernego owłosienia.

Każdy zabieg laseroterapii w Gabinecie Gorlicka-Kruk poprzedzony jest konsultacją. Przed przystąpieniem do zabiegu depilacji laserowej zaleca się wykonanie próby laserowej wraz z wywiadem medycznym. Konsultacje z zakresu laseroterapii w Gabinecie Gorlicka-Kruk są bezpłatne.

Celem umówienia dogodnego terminu wizyty prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod  numerem 796 219 692 lub mailowy gabinet@gorlickakruk.pl

Sprawdź szczegóły: Depilacja laserowa LIGHTSheer® DESIRE

 

Regulamin promocji:

  1. Każda osoba pełnoletnia, która w dniach od 11.06 -30.09.2018 skorzysta z zabiegu depilacji laserowej w Gabinecie Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Gorlicka-Kruk może równocześnie skorzystać z jednego zabiegu depilacji pach laserem LightSheer Desire za 0 zł.
  2. Chęć skorzystania z promocji należy zgłosić podczas rezerwacji wizyty.
  3. Promocja dotyczy jednego zabiegu depialacji laserowej pach.
  4. Zabieg bezpłatnej depilacji laserowej dotyczy tylko i wyłącznie pach i nie może być wymieniany na inny obszar ciała, inny zabieg czy na gotówkę.
  5. Zabieg nie może być przekazywany na rzecz osoby trzeciej.
  6. Zabieg bezpłatnej depilacji laserowej pach może być wykonany tylko i wyłącznie podczas tej samej wizyty co zabieg depilacji bikini uprawniający do skorzystania z promocji.
  7. Klient chcący uczestniczyć w promocji jest zobowiązany do zapoznania się z przeciwwskazaniami do depilacji laserowej oraz do właściwego przygotowania się do zabiegu.
  8. W przypadku wystąpienia przeciwwskazania do wykonania zabiegu lub niewłaściwego przygotowania się do niego, zabieg bezpłatnej depilacji laserowej pach nie zostanie wykonany i nie przysługuje z tego tytułu klientowi żadna forma rekompensaty.