Aktualności

Depilacja laserowa nóg

Depilacja laserowa „PAKIET 3 +1 GRATIS”

Jesień to idealny czas na depilację laserową. Pozbądź się niechcianych włosków na zawsze! W październiku przy zakupie pakietu depilacji laserowej na całe nogi – zabieg depilacji małej partii ciała otrzymasz GRATIS!

Nasza wakacyjna promocja na pakiet depilacji laserowej cieszyła się tak dużą popularnością wśród naszych Klientek, że postanowiliśmy ją powtórzyć, tym razem w nieco innej odsłonie. Jeśli ostatnio nie zdążyłaś skorzystać z promocji – tym razem nie czekaj i zapisz się od razu!

Wykup pakiet depilacji laserowej na całe nogi (trzy partie), a jeden pełnowartościowy zabieg depilacji wybranej, małej partii ciała (wąsik, broda, pachy) otrzymasz od nas GRATIS! 

Dwa przyciski

Depilacja laserowa przeprowadzana jest za pomocą lasera diodowego LIGHTSheer® DESIRE. Urządzenie posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (Food and Drug Administration).

LIGHTSheer® DESIRE otrzymał Laur Kosmetologii w kategorii: najlepsze urządzenie do usuwania zbędnego owłosienia. Laser LIGHTSheer® DESIRE zapewnia trwałe i bezbolesne usuwanie nadmiernego owłosienia.

Każdy zabieg laseroterapii w Gabinecie Gorlicka-Kruk poprzedzony jest konsultacją. Przed przystąpieniem do zabiegu depilacji laserowej zaleca się wykonanie próby laserowej wraz z wywiadem medycznym. Konsultacje z zakresu laseroterapii w Gabinecie Gorlicka-Kruk są bezpłatne.

Celem umówienia dogodnego terminu wizyty prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod  numerem 796 219 692 lub mailowy gabinet@gorlickakruk.pl

Sprawdź szczegóły: Depilacja laserowa LIGHTSheer® DESIRE

Uwaga! Promocje w Gabinecie Gorlicka-Kruk nie łączą się. Wszelkie informacje dotyczące promocji dostępne w Recepcji Gabinetu.