Aktualności

Dzień otwarty dla mediów w Gabinecie Gorlicka-Kruk

28 marca 2017 r., w nowej lokalizacji Gabinetu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Gorlicka-Kruk, przy ul. Chełmońskiego 138/1, odbył się dzień otwarty dla redaktorów i dziennikarzy.

Zaproszeni na spotkanie prasowe goście, mogli nie tylko zwiedzić wnętrze naszego Gabinetu i przyjrzeć się z bliska sprzętom, na jakich pracujemy, mieli również szansę uczestniczyć w pokazie zabiegu na twarz z wykorzystaniem terapii łączonych o działaniu przeciwstarzeniowym.

Składową terapii była mezoterapia igłowa, czyli podanie niewielkich dawek odpowiednio dobranego preparatu za pomocą śródskórnych iniekcji. Zabieg poprzedzony był wykonaniem karboksyterapii w obrębie twarzy oraz szyi modelki, ze szczególnym uwzględnieniem okolic oczu.

Terapia łączona o odpowiednio dobrane zabiegi wykonywane w ściśle określonych odstępach czasu i kolejności, która potęguje efekt. – Kolejność wykonywania zabiegów w przypadku terapii skojarzonych odgrywa niezwykle ważną rolę. Połączenie kilku sprawdzonych i bezpiecznych metod podczas jednej sesji zabiegowej daje doświadczonym specjalistom dużo większe możliwości zabiegowe, a naszym pacjentom szybsze i długofalowe efekty zabiegów – mówiła Justyna Gorlicka-Kruk, właścicielka Gabinetu, dyplomowana kosmetolog, technolog chemiczna, szkoleniowiec i nauczycielka zawodu.

Partnerami spotkania byli: cukiernia Tartelette, marka herbat Sir William’s oraz producent świec Bispol.