(PL) Gabinet GORLICKA-KRUK

(PL) Gabinet Gorlicka-Kruk jest nowoczesnym miejscem oferującym zabiegi w zakresie zaawansowanej kosmetologii i medycyny estetycznej. Dbając o Państwa bezpieczeństwo i pełen komfort zabiegów, dysponujemy najwyższej jakości sprzętem zarówno kosmetycznym, jak i medycznym. do zabiegów używamy wyłącznie wyselekcjonowanych kosmetyków renomowanych firm, spełniających najwyższe standardy: Dr. Grandel, Revitalash, Sesderma, Filorga, Gernetic, Mesoestetic.

Aktualności


 • (PL) Poleć nas swoim znajomym i zyskaj 50% zniżki na depilację laserową!

  (PL) Przyprowadź bądź umów telefonicznie znajomego, który skorzysta z naszej oferty, a oboje otrzymacie rabat! Osoba Polecona otrzyma zniżkę na pierwszy zabieg depilacji laserowej najnowszym, niezwykle skutecznym laserem diodowym LIGHTSheer® DESIRE.
  sprawdź szczegóły

 • (PL) Nowość w Gabinecie Gorlicka-Kruk – laser LIGHTSheer® DESIRE

  (PL) Z przyjemnością informujemy, że od sierpnia 2017 roku, Klienci Gabinetu Gorlicka-Kruk mogą skorzystać z najnowszego i najskuteczniejszego na świecie lasera diodowego LIGHTSheer® DESIRE. Zapraszamy na wyjątkowo skuteczne zabiegi– depilację laserową, leczenie zmian pigmentacyjnych oraz zamykania naczyń krwionośnych.
  sprawdź szczegóły

 • (PL) Gabinet Gorlicka-Kruk partnerem Vitis Music Sfera

  (PL) VITIS MUSIC SFERA FESTIVAL 2017 to tygodniowe święto muzyki w małopolskiej Winnicy w Janowicach. Między 6-12 sierpnia na letniej scenie wystąpią artyści z Polski, Włoch i Francji. Zabrzmi muzyka klasyczna, jazzowa i rozrywkowa.
  sprawdź szczegóły