(PL) Gabinet GORLICKA-KRUK

(PL) Gabinet Gorlicka-Kruk jest nowoczesnym miejscem oferującym zabiegi w zakresie zaawansowanej kosmetologii i medycyny estetycznej. Dbając o Państwa bezpieczeństwo i pełen komfort zabiegów, dysponujemy najwyższej jakości sprzętem zarówno kosmetycznym, jak i medycznym. do zabiegów używamy wyłącznie wyselekcjonowanych kosmetyków renomowanych firm, spełniających najwyższe standardy: Dr. Grandel, Revitalash, Sesderma, Filorga, Gernetic, Mesoestetic.

Aktualności


 • lB
  pielegnacja oczu i ich okolic

  (PL) Peelingi chemiczne – najskuteczniejsza forma regeneracji skóry

  Po powrocie z wakacji, warto otoczyć swoją skórę troskliwą opieką i zadbać o jej skuteczną regenerację. Od czego zacząć - radzą specjaliści Gabinetu Gorlicka - Kruk!
  sprawdź szczegóły

 • Glykopeel

  (PL) Co mi daje wewnętrzny napęd? Justyna Gorlicka-Kruk dla “Marka jest kobietą”

  Mówi się, że jeśli praca stanie się naszą pasją – lub na odwrót – jeśli nasza pasja będzie pozwalała nam na zarabianie pieniędzy, to nie przepracujemy ani jednego dnia w swoim życiu – powiedziała Justyna Gorlicka–Kruk.
  sprawdź szczegóły

 • lB
  Masaż relaksacyjny pleców

  (PL) Bezpieczne opalanie. Jak przygotować skórę na ekspozycję słoneczną?

  Jakie zabiegi pielęgnacyjne warto wykonać przed urlopem, by zachować jędrność i młodość ciała, a jednocześnie nie narazić się na ryzyko poparzenia słonecznego – radzi Justyna Gorlicka – Kruk.
  sprawdź szczegóły