Aktualności

Karta Mieszkańca

Karta Mieszkańca to program lojalnościowy Gabinetu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Gorlicka – Kruk dla osób mieszkających na osiedlu Bronowice Residence, przy ulicy Chełmońskiego w Krakowie. Karta uprawnia do 10% zniżki na usługi Gabinetu.

Kartę Mieszkańca może otrzymać każdy pełnoletni mieszkaniec osiedla Bronowice Residence, osoby, które wynajmują tutaj mieszkania oraz właściciele lokali usługowych. Wystarczy zgłosić się do Recepcji Gabinetu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Gorlicka – Kruk wraz z aktem własności, zaświadczeniem o wynajmie mieszkania lub lokalu oraz wypełnić odpowiedni formularz.

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Karty Mieszkańca.

 

Karta mieszkańca. Regulamin

Zasady przyznawania i korzystania z KARTY MIESZKAŃCA wystawianej przez Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Gorlicka – Kruk.

 1. KARTA MIESZKAŃCA honorowana jest tylko w obiekcie Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Gorlicka – Kruk, ul. Chełmońskiego 138/1, Kraków
 2. Do otrzymania KARTY MIESZKAŃCA uprawniona jest osoba, która spełniła dwa poniższe warunki:
  – jest właścicielem mieszkania lub właścicielem/ pracownikiem lokalu usługowego na osiedlu Bronowice Residence;
  – jest najemcą mieszkania lub lokalu usługowego na osiedlu Bronowice Residence.
 3. KARTA gwarantuje jej użytkownikowi 10% zniżki na usługi z oferty Gabinetu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Gorlicka – Kruk, które są dostępne na stronie gorlickakruk.pl. Zniżka ta nie łączy się z aktualnymi sezonowymi promocjami proponowanymi przez Gabinet.
 4. KARTA MIESZKAŃCA jest imienna, co oznacza, że jedyną osobą uprawnioną do posługiwania się KARTĄ MIESZKAŃCA jest jej użytkownik oraz że prawo do zniżek oraz innych przywilejów, wynikających z faktu posiadania KARTY MIESZKAŃCA, nie może być przeniesione na inną osobę.
 5. Warunkiem uzyskania zniżki jest okazanie KARTY MIESZKAŃCA oraz dowodu osobistego lub innego dokumentu ze zdjęciem, który potwierdzi tożsamość.
 6. W przypadku zgubienia bądź zniszczenia KARTY MIESZKAŃCA , w celu wystawienia duplikatu, jej właściciel powinien zgłosić się do Gabinetu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Gorlicka – Kruk.
 7. Otrzymanie KARTY MIESZKAŃCA jest równoznaczna z zaakceptowaniem Regulaminu.
 8. Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Gorlicka – Kruk zastrzega sobie prawo zmiany treści niniejszego Regulaminu.
 9. Regulamin dostępny jest do wglądu w Recepcji Gabinetu, ul. Chełmońskiego 138/1 w Krakowie oraz na stronie internetowej http://gorlickakruk.pl/

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY!