Aktualności

konsultacja

Karta Stałego Klienta

W Gabinecie Gorlicka – Kruk dbamy o swoich Klientów, dlatego stworzyliśmy Kartę Stałego Klienta. Karta Stałego Klienta gwarantuje nagrody i uprawnia do zniżek na zabiegi!

bez-tytulu

bez-tytulu

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Karty Stałego Klienta.

Karta stałego klienta. Regulamin

Zasady przyznawania i korzystania z KARTY STAŁEGO KLIENTA wystawianej przez Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Gorlicka – Kruk , zwanej dalej KARTĄ.

 1. KARTA honorowana jest tylko w obiekcie Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Gorlicka – Kruk, ul. Chełmońskiego 138/1, Kraków
 2. KARTA gwarantuje jej użytkownikowi:
  • po 4 wizytach (każda za min. 50 zł) -20% zniżki na dowolny zabieg z oferty gabinetu (za wyłączeniem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz sprzedaży detalicznej)
  • po 9 wizytach (każda za min. 50 zł) -30% zniżki na dowolny zabieg z oferty gabinetu (za wyłączeniem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz sprzedaży detalicznej)
 3. KARTA jest imienna, co oznacza, że jedyną osobą uprawnioną do posługiwania się KARTĄ jest jej użytkownik oraz że prawo do zniżek oraz innych przywilejów, wynikających z faktu posiadania KARTY, nie może być przeniesione na inną osobę.
 4. KARTA oraz przywileje z nią związane, ważna jest rok, od momentu jej wystawienia.
 5. Warunkiem uzyskania prezentu lub zniżki jest okazanie KARTY oraz dowodu osobistego.
 6. W przypadku zgubienia bądź zniszczenia KARTY, w celu wystawienia duplikatu, jej właściciel powinien zgłosić się do Gabinetu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Gorlicka – Kruk.
 7. Otrzymanie KARTY jest równoznaczna z zaakceptowaniem Regulaminu.
 8. Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Gorlicka – Kruk zastrzega sobie prawo zmiany treści niniejszego Regulaminu.
 9. Regulamin dostępny jest do wglądu w Recepcji Gabinetu, ul. Chełmońskiego 138/1, Kraków oraz na stronie internetowej http://gorlickakruk.pl/

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY!