Aktualności

Letnia promocja! Depilacja laserowa: bikini + pachy – 40%

Sezon bikini w pełni. Planujesz urlop? Pozbądź się niechcianych włosków na zawsze! Skorzystaj z zabiegu depilacji laserowej dwóch stref ciała: bikini i pachy  i zapłać 40% mniej za pakiet!

Czerwcowa promocja na pakiet depilacji laserowej cieszyła się tak dużą popularnością wśród naszych Klientek, że postanowiliśmy ją powtórzyć. Jeśli ostatnio nie zdążyłaś skorzystać z promocji – tym razem nie czekaj i zapisz się od razu!

Wykup pakiet depilacji w dowolnym czasie: przed pierwszym zabiegiem depilacji lub w trakcie serii zabiegów. Zniżka obejmuje jednorazowy zabieg depilacji laserowej dwóch stref ciała: bikini i pachy. Promocja obowiązuje do 31 lipca 2019 roku.

Depilacja laserowa w Gabinecie Gorlicka-Kruk jest bezpieczna dla skóry również latem. Należy jednak przestrzegać kilku zasad!

  • zalecamy unikać opalania części ciała poddanych depilacji na dwa tygodnie przed i po zabiegu
  • partie, które depilujemy musimy osłaniać przed słońcem i smarować kremami z dużym filtrem faktor SPF 30-50

Przy zapisie na zabieg powołaj się na hasło „ Pakiet letni” i zarezerwuj wizytę z rabatem!

Dwa przyciski

Uwaga! Promocje w Gabinecie Gorlicka-Kruk nie łączą się. Wszelkie informacje dotyczące proocji dostępne w Recepcji Gabinetu.

Depilacja laserowa przeprowadzana jest za pomocą lasera diodowego LIGHTSheer® DESIRE. Urządzenie posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (Food and Drug Administration).

LIGHTSheer® DESIRE otrzymał Laur Kosmetologii w kategorii: najlepsze urządzenie do usuwania zbędnego owłosienia. Laser LIGHTSheer® DESIRE zapewnia trwałe i bezbolesne usuwanie nadmiernego owłosienia.

Każdy zabieg laseroterapii w Gabinecie Gorlicka-Kruk poprzedzony jest konsultacją. Przed przystąpieniem do zabiegu depilacji laserowej zaleca się wykonanie próby laserowej wraz z wywiadem medycznym. Konsultacje z zakresu laseroterapii w Gabinecie Gorlicka-Kruk są bezpłatne.

Celem umówienia dogodnego terminu wizyty prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod  numerem 796 219 692 lub mailowy gabinet@gorlickakruk.pl

Sprawdź szczegóły: Depilacja laserowa LIGHTSheer® DESIRE