Aktualności

Dwie dziewczyny na plaży

Modelowanie twarzy i ciała HIFU i RFrax ze zniżką!

W lipcu przygotowaliśmy dla naszych Klientów wspaniałą promocję: -20% zniżki na zabiegi HIFU i RFrax na twarz oraz-30% na zabiegi HIFU na ciało. Konsultacja przed zabiegiem GRATIS.

Na początek lata przygotowaliśmy promocyjną ofertę zabiegów, która zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających Klientów.

  • -20% zniżki na zabiegi HIFU i RFrax na twarz;
  • -30% na zabiegi HIFU na ciało;
  •  konsultacja przed każdym zabiegiem GRATIS!

Zabiegi HIFU oraz RFrax to najnowsze, najsilniejsze i najskuteczniejsze metody bezinwazyjnego liftingu twarzy i modelowania ciała.

Zabieg HIFU

HIFU to metoda bezinwazyjnego liftingu skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz modelowania ciała. W trakcie zabiegu, za pomocą głowicy przykładanej do twarzy lub ciała, do tkanek dostarczane są skoncentrowane wiązki ultradźwiękowe o dużej mocy, które wywołują efekt termicznej koagulacji. Prowadzi to do obkurczania tkanek oraz pobudza produkcje włókien kolagenu.

Efekty zabiegu to m.in. zwiększenie napięcia skóry, poprawa owalu twarzy, spłycenie zmarszczek, uniesienie powiek, redukcja tkanki tłuszczowej oraz skuteczne usuwanie cellulitu z całego ciała.

Zabieg RFrax

RFrax Lift, czyli radiofrekwencja mikroigłowa, gwarantuje ujędrnienie, zagęszczenie skóry oraz  lifting twarzy, szyi oraz całego ciała. Urządzenie za pomocą mikroigieł przesyła falę radiową na odpowiednią głębokość skóry, dając efekt równomiernego i precyzyjnego podgrzania struktur skóry.

Zabieg jest skuteczny w usuwaniu zmarszczek – szczególnie w trudnych okolicach: warga górna, skóra pod oczami, szyja – oraz blizn. Wspomaga redukcję cellulitu oraz rozstępów.

W lipcu promocja obu zabiegów: -20% zniżki na zabiegi HIFU i RFrax na twarz oraz -30% na zabiegi HIFU na ciało. Konsultacja przed zabiegiem GRATIS.

Zabiegi wykonywane przez certyfikowanych specjalistów są w pełni bezpieczne. Poprzedza je konsultacja ze specjalistą Gabinetu Gorlicka- Kruk. Wówczas ustalone zostają oczekiwania Klienta oraz następuje kwalifikacja do docelowego zabiegu.

Zapraszamy do rezerwowania terminów zabiegu!

Dwa przyciskiUwaga! Promocje w Gabinecie Gorlicka-Kruk nie łączą się. Wszelkie informacje dotyczące promocji dostępne w Recepcji Gabinetu.