Aktualności

Lifting bez skalpela i modelowanie ciała HIFU -30%!

W październiku przygotowaliśmy dla naszych Klientów wspaniałą promocję: -30% zniżki na zabiegi HIFU na twarz oraz ciało. Konsultacja przed zabiegiem GRATIS.

Na początek jesieni przygotowaliśmy promocyjną ofertę zabiegów, która zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających Klientów.

  • -30% na zabiegi HIFU na twarz i całe ciało;
  •  konsultacja przed każdym zabiegiem GRATIS!

Zabieg HIFU to całkowicie bezpieczna, najnowsza, najsilniejsza i najskuteczniejsza metoda bezinwazyjnego liftingu twarzy i modelowania ciała.

Zabieg HIFU

W trakcie zabiegu, za pomocą głowicy przykładanej do twarzy lub ciała, do tkanek dostarczane są skoncentrowane wiązki ultradźwiękowe o dużej mocy, które wywołują efekt termicznej koagulacji. Prowadzi to do obkurczania tkanek oraz pobudza produkcje włókien kolagenu.

SPEKTAKULARNIE ODMŁODZONA TWARZ I CIAŁO BEZ UŻYCIA SKALPELA! HIFU TO:

  • skuteczna eliminacja tłuszczu m.in z dolnych części twarzy;
  • remodeling i poprawa owalu twarzy;
  • redukcja cellulitu i modelowanie sylwetki;
  • spłycenie zmarszczek;
  • wygładzenie i odmłodzenie skóry!

Pierwszy rezultat zabiegu,  zwłaszcza w przypadku poprawy napięcia skóry, widoczny jest najczęściej od razu po zabiegu. Efekt poprawy stanu skóry w postaci napięcia skóry, pojawia się stopniowo w ciągu następnych 3-9 miesięcy.

Zabieg wykonywany przez certyfikowanych specjalistów jest w pełni bezpieczny. Poprzedza je konsultacja ze specjalistą Gabinetu Gorlicka- Kruk. Wówczas ustalone zostają oczekiwania Klienta oraz następuje kwalifikacja do docelowego zabiegu.

 

 

METAMORFOZY HIFU PRZEPROWADZONE W GABINECIE GORLICKA-KRUK:

Efekty zabiegu HIFU na okolice oczu:

Oczy kobiety - przed i po

Efekty zabiegu HIFU na okolice oczu:

oczy kobiety

Efekty zabiegu HIFU na okolice oczu u mężczyzny:

oczy mężczyzny - przed i po zabiegu

oczy mężczyzny

Zapraszamy do rezerwowania terminów zabiegu!

Dwa przyciskiUwaga! Promocje w Gabinecie Gorlicka-Kruk nie łączą się. Wszelkie informacje dotyczące promocji dostępne w Recepcji Gabinetu.