Oferta

Makijaż

Poczuj się pięknie i wyjątkowo!

Profesjonalnie wykonany makijaż pozwoli na wydobycie i podkreślenie naturalnego piękna. W ofercie Gabinetu Gorlicka-Kruk makijaże dzienne, wieczorowe,  ślubne i fotograficzne. Korzystamy z ekskluzywnych akcesoriów i kosmetyków wyłącznie renomowanych, profesjonalnych firm m.in. Dior, Kryolan, Estee Lauder.

Przed
Przed
Efekt po
Efekt po
Przed
Przed
Efekt po
Efekt po

MAKIJAŻ DZIENNY

Subtelny, delikatny, naturalny i odpowiedni do wykonywanego zawodu. Jego zadaniem jest maskowanie mankamentów i niedoskonałości urody, przy jednoczesnym  podkreśleniu naturalnego piękna.

CENA

Dzienny70 zł


MAKIJAŻ WIECZOROWY

Mocniejszy i bardziej wyrazisty w porównaniu do makijażu dziennego. Dzięki wykorzystaniu wyrazistych barw, nasyconych i błyszczących elementów oraz wyraźnemu wykorzystaniu różu – doskonale sprawdza się przy pochłaniającym kolory sztucznym świetle lub w blasku świec.  Taki rodzaj makijażu sprawdza się podczas imprez  firmowych, imprez sylwestrowych, studniówek.

CENA

Wieczorowy (np. na studniówkę, Sylwestra, imprezę firmową)
100 zł

Przejdź do cennika!

MAKIJAŻ ŚLUBNY

Makijaż panny młodej powinien być delikatny i świeży, a jednocześnie niezwykle trwały. Powinien naturalnie podkreślać urodę, kryć niedoskonałości i efektownie wyglądać w świetle sztucznych lamp i fleszy. Jego kolorystyka powinna nawiązywać do koloru sukni i dodatków.

Przed wykonaniem makijażu ślubnego zapraszamy na makijaż próbny. W trakcie konsultacji dobieramy kolorystykę, jej nasycenie oraz ustalamy szczegóły.

CENA

Ślubny100 zł


Podstawą wykonania nieskazitelnego i trwałego makijażu ślubnego jest wcześniejsza odpowiednia pielęgnacja i przygotowanie skóry twarzy i dekoltu:

KOSMETYKA TWARZY
KOSMETYKA CIAŁA

MAKIJAŻ FOTOGRAFICZNY

Ten rodzaj makijażu ma na celu przygotowanie twarzy do pracy z aparatem fotograficznym lub kamerą. Wykonywany jest najczęściej przy zdjęciach reklamowych, zdjęciach do portfolio modelek lub sesjach rodzinnych. Ma za zadanie ukryć defekty skóry, uatrakcyjnić wizerunek oraz zapobiegać błyszczeniu skóry.

CENA

Fotograficzny80 zł