Aktualności

Nowość w Gabinecie Gorlicka-Kruk – laser LIGHTSheer® DESIRE

Z przyjemnością informujemy, że od sierpnia 2017, roku klienci Gabinetu Gorlicka-Kruk mogą skorzystać z najnowszego i najskuteczniejszego na świecie lasera diodowego LIGHTSheer® DESIRE. Zapraszamy na wyjątkowo skuteczne zabiegi– depilację laserową, leczenie zmian pigmentacyjnych oraz zamykania naczyń krwionośnych.

LIGHTSheer® DESIRE to najnowszy, najszybszy oraz najmocniejszy na świecie laser diodowy, który skutecznie i bezboleśnie usuwa niechciane owłosienie.

Wiązka emitowana przez laser diodowy jest bezpieczna i przenika tylko 2 mm w głąb skóry, a w związku z tym nie ma wpływu na ogólne funkcjonowanie organizmu. Depilację laserową można przeprowadzić na nieomal całym obszarze ciała: depilując nogi, przedramiona, strefę bikini, wąsik, brodę, plecy, tors czy pośladki.

Sprawdź szczegóły i ceny depilacji poszczególnych partii ciała

Laser LIGHTSheer® DESIRE równie skutecznie usuwa również naczynka krwionośne umiejscowione zarówno powierzchniowo, jak i głęboko. Laser stosowany jest także z powodzeniem do niwelowania zmian pigmentacyjnych – przebarwień, piegów, melasmy.

Każdy zabieg laseroterapii w Gabinecie Gorlicka-Kruk poprzedzony jest konsultacją z naszym certyfikowanym specjalistą.

Zapraszamy na zabiegi!

Save

Save

Save

Save