Nasz zespół

JUSTYNA GORLICKA-KRUK

Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem, nauczycielka zawodu oraz certyfikowana specjalistka ds. laseroterapii. Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia - kierunku Kosmetologia i Promocja Zdrowia. Tytuł magistra inżyniera uzyskała na kierunku Technologia chemiczna Politechniki Krakowskiej. Inicjatorka powstania ogólnopolskiej IZBY KOSMETOLOGÓW oraz Członek Zarządu tej organizacji.

Ukończyła kilkadziesiąt szkoleń z zakresu medycyny estetycznej oraz zaawansowanej kosmetologii twarzy i ciała, popartych certyfikatami. Dzięki jej ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji, poprzez uczestnictwo w licznych kongresach i sympozjach naukowych - zarówno polskich jak i międzynarodowych, oferta Gabinetu wciąż się poszerza o osiągnięcia światowej kosmetologii i medycyny.

Celem nadrzędnym pracy Justyny Gorlickiej- Kruk jest perfekcyjne wykonanie zabiegu, osiągnięcie najlepszych efektów kuracji zabiegowych, z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa oraz komfortu Klientów.

Prywatnie interesuje się sztuką, zwłaszcza malarstwem.

GABRIELA KASZOWSKA

Absolwentka Wydziału Farmaceutycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Tytuł magistra kosmetologii uzyskała na Wydziale Farmaceutycznym Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Zawód kosmetologa wykonuje z pasją i pełnym zaangażowaniem. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych sympozjach, kongresach oraz szkoleniach branżowych z zakresu kosmetologii i laseroterapii.

W pracy kosmetologa szczególny nacisk kładzie na profesjonalne podejście do każdego klienta. Odpowiednio dobrane oraz indywidualnie skomponowane terapie zabiegowe są kluczem do uzyskania spektakularnych efektów na dłuższy czas. Swoją wiedzą dzieli się z Klientami dobierając odpowiednią pielęgnację domową, dopasowaną do potrzeb skóry.
Lubi otaczać się ludźmi, dlatego też praca z nimi sprawia jej ogromną przyjemność.

EWELINA SZPAK

Absolwentka studiów magisterskich oraz inżynierskich ukończonych na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie na kierunku dietetyka. Doświadczenie zawodowe zdobyła poprzez liczne praktyki oraz staże w prywatnych gabinetach dietetycznych. Wiedzę w zakresie dietetyki klinicznej pogłębia pracując w Małopolskim Szpitalu Ortopedyczno – Rehabilitacyjnym.

Zdobyta wiedza w zakresie psychodietetyki pozwala jej zrozumieć potrzeby pacjentów. Prowadzi dietoterapię osób zmagających się z problemami skórnymi, która może przyśpieszyć procesy leczenia schorzeń takich jak: trądzik, łojotok czy różnego typu zapalenia. Specjalizuje się w dietach redukcyjnych, wsparciu żywieniowym w chorobach tarczycy, PCOS, insulinooporności, chorobach metabolicznych oraz w alergiach pokarmowych. Powyższe umiejętności potwierdzone są odbytymi szkoleniami.

W swojej pracy kieruje się indywidualnym podejściem do pacjenta. A jej celem jej jest przede wszystkim przekazanie prawidłowych i trwałych nawyków żywieniowych. Na co dzień pasjonuje się sportem, który jest nieodłącznym elementem zdrowego stylu życia.