Aktualności

Pakiety promocyjne. Depilacja laserowa – w pakiecie taniej!

Wybierz pakiety depilacji laserowej i oszczędzaj!

Wybierz serię zabiegów depilacji laserowej i skorzystaj z naszej promocji pakietowej. Wykup pakiet w dowolnym czasie: przed pierwszym zabiegiem depilacji lub w trakcie serii zabiegów.

Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić wybierając pakiety:

Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Pakiety nie mogą również zostać wymienione na inne zabiegi lub gotówkę.

Uwaga! W Gabinecie Gorlicka-Kruk promocje nie łączą się.

LIGHTSheer® DESIRE to najnowszy, najszybszy oraz najmocniejszy na świecie laser diodowy stworzony do zabiegów trwałej redukcji nadmiernego owłosienia. Urządzenie posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (Food and Drug Administration).

LIGHTSheer® DESIRE otrzymał Laur Kosmetologii w kategorii: najlepsze urządzenie do usuwania zbędnego owłosienia.

TECHNOLOGIA LIGHTSHEER JEST STOSOWANA DO:

  • usuwania nadmiernego owłosienia w celach estetycznych
  • usuwania nadmiernego owłosienia wywołanego zaburzeniami hormonalnymi – hirsutyzm
  • leczenia stanów zapalnych skóry – zapalenia mieszków włosowych

Laser LIGHTSheer® DESIRE zapewnia trwałe i bezbolesne usuwanie nadmiernego owłosienia. Wiązka emitowana przez laser jest w pełni bezpieczna i przenika tylko 2 mm w głąb skóry, a w związku z tym nie ma wpływu na funkcjonowanie organizmu. Depilację laserową można przeprowadzić na całym obszarze ciała: depilując nogi, przedramiona, strefę bikini, wąsik, brodę, tors, plecy czy pośladki. Czas zabiegu uzależniony jest od okolicy depilacji.

Każdy zabieg laseroterapii w Gabinecie Gorlicka-Kruk poprzedzony jest konsultacją. Przed przystąpieniem do zabiegu depilacji laserowej zaleca się wykonanie próby laserowej wraz z wywiadem medycznym. Konsultacje z zakresu laseroterapii w Gabinecie Gorlicka-Kruk są bezpłatne.

Zabiegi depilacji laserowej powinno wykonywać się w odstępach 6-12 tygodni. Ilość wykonywanych zabiegów 5-6 na wybraną partię ciała. Dokładna ilość oraz częśtotliwość dobierana jest indywidualnie przez certyfikowanego specjalistę laseroterapii.

Naturalnym objawem po zabiegu jest czasowy obrzęk i/lub zaczerwienienie depilowanego obszaru skóry oraz/lub strupki. Wszystkie objawy powinny ustąpić maksymalnie po kilku dniach.

Celem umówienia dogodnego terminu wizyty prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod  numerem 796 219 692 lub mailowy gabinet@gorlickakruk.pl

Sprawdź szczegóły: Depilacja laserowa LIGHTSheer® DESIRE