Oferta

Pielęgnacja pleców

Samodzielna pielęgnacja pleców to trudne zadanie. Ze względu na dużą ilość gruczołów zlokalizowanych w tej części ciała, bardzo łatwo pojawiają się różnego rodzaju zanieczyszczenia.

Codzienne kąpiele przy użyciu środków myjących powodują przesuszenie skóry, ta zaś broniąc się przed nimi, produkuje coraz więcej łoju i stopniowo zaczyna się przetłuszczać. Wówczas tworzy się idealne środowisko  np. dla zaskórników. W pielęgnacji skóry pleców istotne są regularne peelingi wraz z odpowiednimi preparatami nawilżającymi.

Dla osób, które mają mało czasu – idealnym rozwiązaniem są peelingi chemiczne. W minimalnym czasie gwarantują maksimum efektów (link). Osobom, które chciałyby połączyć przyjemne z pożytecznym proponujemy odpowiednio dobrany peeling wraz z odprężającym masażem!

MANUALNE OCZYSZCZANIE PLECÓW

Zadbana i aksamitnie gładka skóra na plecach

Manualne oczyszczanie pleców

Zabieg oczyszczania manualnego rozpoczyna się rozpulchnieniem skóry za pomocą wapozonu, lub w przypadku skóry naczyniowej – maski z siemieniem lnianym, mającej na celu zmiękczenie naskórka. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu skóry zabieg będzie przyjemny, a jego efekty widocznie zwiększone.

Po oczyszczeniu skóry następuje zabieg d’arnsonvalizacji mający na celu dokładną dezynfekcję skóry, następnie aplikowana jest  maska ściągająca  oraz odżywcza,  dopasowana  odpowiednio do rodzaju skóry. W celu zwiększenia rezultatów proponujemy połączenie manualnego oczyszczanie pleców z peelingiem kawitacyjnym.

Istnieje również możliwość połączenia zabiegu oczyszczania z kuracją odżywiającą i nawilżającą skórę pleców. Do tego celu proponujemy Państwu dodatkowo zastosowanie ampułki indywidualnie dobranej do potrzeb skóry oraz intensywnie nawilżającej maski kremowej. Dzięki temu skóra pleców będzie gładka i jedwabista.

Czas trwania zabiegu ok. 60-80  minut.

Częstotliwość powtarzania zabiegu:

Ilość zabiegów oczyszczających dobieramy indywidualnie dla każdego Klienta, w zależności od występujących problemów i potrzeb. Najczęściej zaleca się wykonanie zabiegu oczyszczania skóry 1 w miesiącu.

Wskazania do zabiegu:

  • skóra tłusta, mieszana
  • zanieczyszczenia skóry pleców (obecność prosaków, grudek, zaskórników otwartych i zamkniętych)

Efekty zabiegu:

  •  oczyszczona, nawilżona i wygładzona skóra pleców
  •  redukcja zaskórników, grudek, prosaków

Postępowanie po zabiegu:

Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji. Po zabiegu można od razu wrócić do codziennej aktywności. Należy jednak wstrzymać się od intensywnego wysiłku fizycznego, kąpieli w basenie, korzystania z sauny, solarium przez około 5 dni od wykonanego zabiegu oczyszczania skóry.

CENA

Manualne oczyszczanie pleców
150 – 170 zł


PEELINGI CHEMICZNE