Aktualności

Poleć Gabinet Gorlicka-Kruk swojej przyjaciółce i otrzymaj kosmetyczny prezent!

Jesteś zadowolona z zabiegów w Gabinecie Gorlicka-Kruk? Polecaj nas swojej rodzinie oraz znajomym, którzy nie mieli jeszcze okazji korzystać z naszych usług, i otrzymuj prezenty w postaci specjalistycznych kosmetyków.

Zasada jest bardzo prosta –  zaproś wybraną osobę do Gabinetu Gorlicka-Kruk. Jeśli osoba, której polecisz Gabinet skorzysta z naszej oferty – otrzymasz pełnowartościowy, dobrany przez kosmetologa na podstawie diagnozy Twojej skóry, specjalistyczny krem do pielęgnacji skóry twarzy! O fakcie otrzymania prezentu, nasza recepcja poinformuje Cię telefonicznie.

Oferta dla nowych Klientów obejmuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym m.in. HIFU, RFrax, mezoterapia, wypełnianie zmarszczek oraz karboksyterapia (oferta nie obejmuje zabiegów karboksyterapii skóry głowy i karboksyterapii okolic oczu).

Prezent przysługuje osobie zapraszającej, jeżeli:

  • osoba zaproszona skorzysta z wybranego zabiegu z zakresu medycyny estetycznej (oferta wyszczególniona wyżej) w Gabinecie Gorlicka -Kruk– dopiero wtedy osoba polecająca otrzyma swój prezent;
  • osoba zaproszona będzie nowym Klientem, który nigdy nie korzystał z usług Gabinetu Gorlicka-Kruk.

Liczba zaproszonych osób jest nieograniczona. Uwaga! Ilość nagród limitowana. Szczegóły promocji w recepcji.

Kliknij i zapisz się na zabieg:

Dwa przyciski