Aktualności

powiększanie ust

Promocja na Dzień Kobiet! Powiększanie i modelowanie ust -20%

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Kobiet! W Gabinecie Gorlicka-Kruk świętujemy ten wyjątkowy dzień …. przez miesiąc. Przez cały marzec promocja dla kobiet: -20% na powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym!

Powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym jest zabiegiem w pełni bezpiecznym. Stosowane przez specjalistów Gabinetu Gorlicka-Kruk preparaty gwarantują naturalny kształt ust, bez ryzyka przerysowanego efektu.

Zabieg powiększania i modelowania ust kwasem hialuronowym

Przy pomocy kwasu hialuronowego możemy znacznie poprawić stan ust – uwypuklić je lub powiększyć, poprawić ich kontur, unieść ich kąciki lub odmłodzić.

Zabieg trwa ok. 30 minut i poprzedzony jest znieczuleniem miejscowym. Efekt utrzymuje się ok. 6-12 miesięcy.

Wszystkie Panie, które umówią się na wizytę i wykonają zabieg powiększania i modelowanie ust kwasem hialuronowym podczas trwania promocji, za zabieg zapłacą 800 zł zamiast 1000 zł!

Dwa przyciski

Elegancko zapakowany bon podarunkowy na zabieg powiększania i modelowania ust to również idealny pomysł na prezent dla wyjątkowej kobiety!


Kochane Kobiety,

życzymy Wam pomyślności, spokoju i wielu pięknych chwil. Inspirujmy, wpierajmy i uczmy się od siebie nawzajem. Nie bójmy się realizacji marzeń. Szanujmy swoje zdrowie, odpoczywajmy więcej i bądźmy dla siebie bardziej wyrozumiałe!

Zespół Gabinetu Gorlicka-Kruk