Aktualności

Projekt „Ziemiańska dla Kobiet” z udziałem Gabinetu Gorlicka – Kruk

7 marca 2015 r., o godzinie 17.00 obyło się pierwsze spotkanie z cyklu Ziemiańska dla Kobiet.  Jednym z prelegentów była Justyna Gorlicka-Kruk. Kobiece spotkanie odbyło się w Restauracji Ziemiańska na krakowskim Kazimierzu.

„Ziemiańska dla Kobiet” to spotkanie, podczas którego, przy lampce wina, toczą się rozmowy o kobiecości w kontekście zdrowia, urody oraz przedmiotów pięknych. Zaproszone Panie mają możliwość spotkania się z ekspertami i zasięgnięcia porad porad. Dla uczestniczek spotkania przygotowywane są również upominki.

Jednym z ekspertów ostatniego spotkania „Ziemiańska dla Kobiet” była Justyna Gorlicka-Kruk. Nasza specjalistka odpowiedziała na pytania dotyczące właściwej pielęgnacji, a także dopasowała odpowiednie zabiegi do potrzeb każdej z Pań. Prezentem dla każdej z uczestniczek był voucher na zabieg pielęgnacji okolic oczu. Dodatkowo jedna z Pań otrzymała voucher na kompleksowy zabieg odżywczo-nawilżający twarzy, szyi i dekoltu.

Aby dopełnić to kobiece popołudnie, gości zaszczycili swoją obecnością także styliści z Salonu Fryzjerskiego Maniewski w krakowskim Pasażu Rynek 13 oraz Danuta Pers, artystka, twórca biżuterii.