Aktualności

Zabieg RFrax

PROMOCJA: -20% na zabieg RFrax Lift

Nowy Rok – Nowa Ty! Tylko do końca stycznia zniżka – 20% na zabieg RFrax Lift – rewolucyjny zabieg anti-aging. To nowość w ofercie Gabinetu.

RFrax Lift, czyli frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa,  to rewolucyjny zabieg, który gwarantuje jędrność i sprężystość skóry twarzy i ciała oraz wygładzenie zmarszczek, szczególnie w problematycznych i trudnych okolicach, takich jak: warga górna, skóra pod oczami, czy szyja.

Zabieg RFrax

Podczas zabiegu fale radiowe przesyłane są na odpowiednią głębokość za pomocą mikroigieł, dając efekt równomiernego i precyzyjnego podgrzania struktur skóry. Wytworzenie ciepła w tkankach powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych i stymuluje „obkurczanie się” włókien kolagenowych. Przez kilka tygodni po zabiegu skóra ulega odżywieniu i dotlenieniu, poprawia się także jej metabolizm. W efekcie owal twarzy poprawia się, zmarszczki ulegają spłyceniu, a zwiotczałe partie ciała –  ujędrnieniu!

RFRAX LIFT – UJĘDRNIONA, SPRĘŻYSTA I WIDOCZNIE ODMŁODZONA SKÓRA TWARZY I CIAŁA – TYLKO DO KOŃCA STYCZNIA ZE ZNIŻKĄ – 20%!

Dwa przyciski

Uwaga! Promocje w Gabinecie Gorlicka-Kruk nie łączą się. Wszelkie informacje dotyczące promocji dostępne w Recepcji Gabinetu.