Aktualności

Kosmetolog depiluje pachy

Promocja: depilacja laserowa: bikini + pachy

Skorzystaj z zabiegu depilacji laserowej dwóch stref ciała: bikini i pachy w pakiecie i zapłać 15% mniej za zabieg!

Wykup pakiet w dowolnym czasie: przed pierwszym zabiegiem depilacji lub w trakcie serii zabiegów. Zniżka obejmuje jednorazowy zabieg depilacji laserowej dwóch stref ciała: bikini i pachy. Promocja obowiązuje do 31 maja 2018 roku.

Dwa przyciski

Uwaga! Promocje w Gabinecie Gorlicka-Kruk nie łączą się. Wszelkie informacje dotyczące promocji dostępne w Recepcji Gabinetu.

SPRAWDŹ INNE PROMOCYJNE PAKIETY DEPILACJI LASEROWEJ

Depilacja laserowa przeprowadzana jest za pomocą lasera diodowego LIGHTSheer® DESIRE. Urządzenie posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (Food and Drug Administration).

LIGHTSheer® DESIRE otrzymał Laur Kosmetologii w kategorii: najlepsze urządzenie do usuwania zbędnego owłosienia. Laser LIGHTSheer® DESIRE zapewnia trwałe i bezbolesne usuwanie nadmiernego owłosienia.

Każdy zabieg laseroterapii w Gabinecie Gorlicka-Kruk poprzedzony jest konsultacją. Przed przystąpieniem do zabiegu depilacji laserowej zaleca się wykonanie próby laserowej wraz z wywiadem medycznym. Konsultacje z zakresu laseroterapii w Gabinecie Gorlicka-Kruk są bezpłatne.

Celem umówienia dogodnego terminu wizyty prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod  numerem 796 219 692 lub mailowy gabinet@gorlickakruk.pl

 

Sprawdź szczegóły: Depilacja laserowa LIGHTSheer® DESIRE