Aktualności

Wieczór hiszpański w Gabinecie Gorlicka – Kruk. Spotkanie z kosmetykami Sesderma

18-19 kwietnia w Gabinecie zagościła iście hiszpańska atmosfera. Wszystko to z okazji szczególnego spotkania, którego głównym tematem była profesjonalna pielęgnacja skóry. Nasi Goście mogli zapoznać się z szeroką ofertą kosmetyków firmy Sesderma, których właściwości pielęgnacyjne zostały zaprezentowane przez szkoleniowca marki – Annę Antosik.

Dzięki ogromnej wiedzy reprezentantów marki Panie i Panowie, którzy odwiedzili w tych dniach nasz Gabinet mieli okazję nie tylko w przystępny sposób zdobyć informacje na temat sposobów pielęgnacji skóry, ale także na własnej skórze wypróbować produkty marki Sesderma. Jak widać na zdjęciach, nasi Goście chętnie korzystali z tej możliwości.

Na jednym ze spotkań, oprócz naszych wyjątkowych uczestników mieliśmy także zaszczyt gościć Pana Carlosa Gonzaleza, managera marki Sesderma, reprezentującego ją w naszym kraju.

Dodatkową atrakcją wieczoru był konkurs, w którym nagrodę stanowiły zabiegi z użyciem kosmetyków Sesderma oraz produkty tej marki. Wylosowane osoby mogły na własnej skórze doświadczyć działania kosmetyków, a wszyscy Goście z zainteresowaniem oczekiwali rezultatów, które były widoczne już po zakończeniu zabiegu. Podczas wieczoru Goście mieli również  okazję wypróbować prawdziwych hiszpańskich przekąsek oraz napojów.

Jeżeli chcą Państwo osobiście doświadczyć działania zabiegów marki Sesderma, zapraszamy już dziś do naszego Gabinetu. Ponieważ każdy Klient jest dla nas ważny, dobierzemy dla Państwa skóry zabiegi, które odpowiadają jej indywidualnym potrzebom.

Gościom jeszcze raz dziękujemy za przybycie, a wszystkich Państwa zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze spotkania!