6. urodziny Gabinetu Gorlicka-Kruk

Kobiety czytające ulotkę

22 listopada br. odbyły się kolejne, 6. już urodziny Gabinetu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Gorlicka-Kruk. Impreza dla Przyjaciół i Partnerów Gabinetu połączona została z prezentacją nowych zabiegów w ofercie: HIFU oraz RFrax Lift.

Na imprezie, jak co roku, pojawili się stali Klienci, Partnerzy, blogerzy oraz Przyjaciele Gabinetu. Wieczór pełen był atrakcji i niespodzianek. Urodziny otworzyła właścicielka Gabinetu, dyplomowana kosmetolog, technolog chemiczna, szkoleniowiec i nauczycielka zawodu – Justyna Gorlicka-Kruk.

Justyna Gorlicka Kruk

Goście na urodzinach

Słodki stół na urodzinach Gabinetu

Specjalnie na ten dzień zaplanowaliśmy prezentacje najnowszych zabiegów w ofercie Gabinetu: HIFU – lifting bez skalpela i modelowanie sylwetki oraz RFrax Lift – rewolucyjny zabieg anti-aging. Jednocześnie, w dwóch gabinetach odbywały się pokazy zabiegów oraz krótkie prelekcje na temat działania i efektów obu zabiegów. Zaproszeni na urodziny goście mogli również od razu pytać naszych specjalistów oraz zaproszone na zabiegi modelki, o wszystkie kwestie, które nasunęły im się podczas pokazów.

Zabieg RFrax

Zabieg RFrax 02

Zabieg HIFU

 

Zabieg HIFU

Blogerka obserwuje pokaz zabiegu

Dla naszych gości zaplanowaliśmy również m.in. konsultacje z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, testowanie ekskluzywnych linii kosmetyków, konkursy z nagrodami, upominki i rabaty na zestawy kosmetyków i specjalistyczne zabiegi. Na naszych gości czekał również słodki poczęstunek, kieliszek wina oraz bezalkoholowe napoje.

Zespół Gabinetu Gorlicka-Kruk

Podawanie numerka

Kobiety podają sobie torebkę

Zapis na zabieg

Kieliszki szampana

Kochani, dziękujemy za wspólne 6 lat!

Zespół Gabinetu Gorlicka-Kruk