Dzień Kobiet w Gabinecie Gorlicka-Kruk

Kobiety czytające ulotkę

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Kobiet! W Gabinecie Gorlicka-Kruk świętujemy ten wyjątkowy dzień …. przez cały miesiąc. Przez cały marzec promocja dla kobiet: – 50% na depilację laserową oraz bezpłatne konsultacje HIFU i RFrax Lift. 

Propozycja pierwsza:

-50% NA PIERWSZY ZABIEG DEPILACJI LASEROWEJ WYBRANEJ PARTII CIAŁA!

  • depilacja najnowocześniejszym laserem diodowym LightSheer DESIRE™;
  • bezbolesne, szybkie, trwałe i skuteczne usuwanie niechcianych włosków;
  • do 40% włosków mniej już po pierwszym zabiegu;
  • bezpłatna i niezobowiązująca konsultacja przed zabiegiem;
  • zabieg wykonywany przez certyfikowanych specjalistów laseroterapii.

Przed przystąpieniem do zabiegu depilacji laserowej zaleca się wykonanie próby laserowej wraz z wywiadem medycznym. Konsultacje z zakresu laseroterapii w Gabinecie Gorlicka-Kruk są niezobowiązujące i bezpłatne! 

Propozycja druga:

BEZPŁATNE KONSULTACJE HIFU I RFRAX LIFT!

Zastanawiasz się nad zabiegiem bezoperacyjnego liftingu twarzy? Chcesz wymodelować sylwetkę? Słyszałeś o zabiegach z użyciem ultradźwięków oraz fal radiowych, ale chcesz dowiedzieć się więcej na temat zabiegów i ich kosztów? Nie masz pewności, który zabieg byłby dla Ciebie najlepszy?

Skorzystaj z bezpłatnej i niezobowiązującej wizyty konsultacyjnej w Gabinecie Gorlicka-Kruk!

Nasz kosmetolog przeprowadzi wywiad, dokona oceny problemu oraz przestawi proponowane rozwiązania. Podczas konsultacji poznasz również przebieg kuracji i poszczególne etapy zabiegów.

Zabieg HIFUDwa przyciski

Panom przypominamy, że elegancko zapakowany bon podarunkowy to również idealny pomysł na prezent dla wyjątkowej kobiety!


Kochane Kobiety,

życzymy Wam pomyślności, spokoju i wielu pięknych chwil. Inspirujmy, wpierajmy i uczmy się od siebie nawzajem. Nie bójmy się realizacji marzeń. Szanujmy swoje zdrowie, odpoczywajmy więcej i bądźmy dla siebie bardziej wyrozumiałe!

Zespół Gabinetu Gorlicka-Kruk

Galeria

Kobiety czytające ulotkę Zabieg HIFU Kieliszki szampana