Aktualności

Dzień Kobiet w Galerii Bronowice – relacja

8 marca Specjaliści Gabinetu Gorlicka-Kruk gościli w krakowskiej Galerii Bronowice. Na Panie, odwiedzające w ten dzień Galerię, czekały: bezpłatne konsultacje oraz pokaz zabiegu karboksyterapii twarzy. Dzień kobiet – oto relacja!

Dla osób, które odwiedziły stoisko Gabinetu przygotowaliśmy również konkurs z nagrodami, vouchery oraz zniżki na zabiegi.

Zabieg na dzień kobiet. Czym jest karboksyterapia?

Zabieg karboksyterapii polega na podaniu pod skórę dwutlenku węgla przy pomocy certyfikowanego urządzenia przeznaczonego do iniekcji. W ciągu 7 dni od momentu podania dwutlenku węgla, następuje zwiększenie dopływu tlenu do tkanek. W trakcie zabiegu podawana ilość dwutlenku węgla zbliżona jest do ilości gazu wytwarzanego w organizmie podczas wysiłku fizycznego. Zabieg jest  więc w pełni bezpieczny.

W wyniku zabiegu karboksyterapii następuje stymulacja produkcji kolagenu i elastyny, co wpływa na ujędrnienie i uelastycznienie skóry. W wyniku serii zabiegów skóra staje się napięta, jędrna, a w efekcie końcowym długotrwale dotleniona i nawilżona.

Karboksyterapia wymaga wykonania serii min 10 zabiegów aby uzyskać widoczne i długotrwałe efekty. W zależności od wskazań zaleca się zabiegi podtrzymujące raz na 1-3 miesiące. Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji. Po zabiegu można wrócić do codziennej aktywności.

Dziękujemy za tak duże zainteresowanie i zapraszamy do Gabinetu!