Gabinet Gorlicka – Kruk partnerem Ladies Night Cinema City

3 marca, br, miałyśmy przyjemność uczestniczyć w niepowtarzalnym, kobiecym seansie filmowym. Zostaliśmy partnerem wydarzenia Ladies Night w Cinema City Bonarka. Na wszystkie Panie, które w tym dniu przyszły do kina, czekały prezenty, konkursy, darmowe zabiegi, a także praktyczne porady naszych ekspertów!

Spotkania z cyklu Ladies Night Cinema City to inspirujące seanse kinowe tylko dla pań, obfitujące w mnóstwo atrakcji. Na marcowym spotkaniu nie zabrakło sporej dawki inspiracji ze świata kosmetologii i medycyny estetycznej. Partnerem wydarzenia został bowiem Gabinet Gorlicka – Kruk , a my zadbaliśmy o to, by zwyczajne wyjście do kina w damskim gronie, zamieniło się w niezapomniane wydarzenie! Przygotowaliśmy dla uczestniczek mnóstwo niespodzianek.

Jedną z nich były konkursy, w których wygrać można było vouchery na wybrane zabiegi w naszym Gabinecie. Każda z Pań otrzymała także bon zniżkowy. W oczekiwaniu na film można było skorzystać z zabiegu okolic oczu lub masażu dłoni oraz usłyszeć kilka praktycznych porad dotyczących pielęgnacji skóry od naszych ekspertów.

Dziękujemy za ciepłe przyjęcie i tak duże zainteresowanie ofertą Gabinetu! O spotkaniu Ladies Night długo nie zapomnimy! Zapraszamy do przeglądania galerii zdjęć ze spotkania!

Ladies Night. Relacja