Gabinet Gorlicka-Kruk Partnerem pokazu Polki Folki

Kobiety podają sobie torebkę

Już po raz 9. odbyło się największe wydarzenie w Polsce promujące modę folkową „Polki Folki”. Nasz Gabinet był Partnerem wydarzenia. 

Pokaz odbył się w centrum kongresowego Nosalowy Dwór w Zakopanem. Tematem przewodnim imprezy była “watra”, a dokładnie żywioł – ogień. Organizatorką wydarzenia od początku jej istnienia jest Aneta Larysa-Knap – projektantka mody, twórczyni marki Folk Design, producentka i organizatorka pokazu Polki Folki.

Specjaliści Gabinetu Gorlicka-Kruk holistycznie zajęli się pielęgnacją skóry Pani Anety. Kuracja rozpoczęła się na kilka tygodni przed wydarzeniem i  objęła zabiegi oczyszczające skórę, peelingi chemiczne, masaż psychosomatyczny twarzy oraz szyi oraz regenerujące maski, mające na celu wzmocnienie ochronnego płaszcza wodno-lipidowego.

Do Zakopanego w związku z imprezą przybyło wiele osób ze świata mody, sportu i polityki. Pokaz rozpoczął się od pokazu z udziałem dzieci z Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny w Zakopanem, które własnoręcznie przygotowały projekty koszulek podczas warsztatów. W trakcie wieczoru zobaczyć można było nie tylko pokazy tradycyjnych strojów regionalnych, wariacje na temat stylu folk, ale również pokaz sukien ślubnych. Jako ostatni zaprezentowano premierowy pokaz kolekcji „Fire Candy” autorstwa Anety Larysy Knap. W trakcie projektowania autorka inspirowała się Paleniakami, czyli odpustowymi cukierkami.

Przed pokazem mody odbyły się targi ekologiczne. Jednym z wystawców był Gabinet Gorlicka-Kruk. Na stoisku specjaliści Gabinetu przygotowali dla gości możliwość odbycia konsultacji kosmetologicznych, konsultacji przed zabiegiem HIFU, bony zniżkowe i zaproszenia na zabiegi.

fot. Polki Folki