Gabinet Gorlicka – Kruk – sponsorem koncertu Symphonica w ICE Kraków

6 listopada 2015 r., w Centrum Kongresowym ICE Kraków mogliśmy podziwiać multimedialne widowisko SYMPHONICA. Gorlicka – Kruk Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej był sponsorem wydarzenia.

SYMPHONICA to wyjątkowa w swoim rodzaju próba zbliżenia pozornie odległych od siebie muzycznych światów- ostrych gitarowych brzmień wraz z śpiewem operowym i orkiestrą symfoniczną. Dźwięk, ruch, obraz i światło stworzyły niepowtarzalny spektakl, podczas którego mogliśmy usłyszeć ponadczasowe rockowe i metalowe ballady, mi.in. zespołów Metallica, Apocalyptica, Nightwish oraz kompozycje zespołów Nirvana, Pearl Jam.

Koncert miał miejsce w sali koncertowej Centrum Kongresowego ICE w Krakowie. Atmosfera na sali była cudowna, a wokaliści zachęcali do wspólnego śpiewania i zabawy. W widowisku wystąpili m.in. Sylwia Lorens, Mateusz Ziółko, Damian Ukeje: zwycięzcy i finaliści popularnego programu rozrywkowego „The Voice of Poland”. Gościem Specjalnym była Małgorzata Ostrowska – gdy zabrzmiała jej „Szklana pogoda”, publiczność z trudem siedziała na swoich miejscach!

Każdy kto zdecydował się spędzić ten listopadowy wieczór w krakowskim ICE z pewnością nie czuł się zawiedziony, zwłaszcza, że Gabinet Gorlicka – Kruk dla zagwarantował niezwykłą atrakcję w postaci bonów i zniżek na zabiegi dla wszystkich uczestników widowiska! W tygodniu poprzedzającym wydarzenie zorganizowaliśmy również konkurs na naszym profilu Facebook, w którym można było wygrać dwa, podwójne bilety na widowisko SYMPHONICA. Szczęśliwymi laureatkami zostały Pani Karolina oraz Pani Aneta!

Dziękujemy za uśmiechy, miłe słowa i ciekawe, kuluarowe rozmowy! Zapraszamy na naszą fotorelację z Multimedialnego Widowiska ‎Symphonica‬ w ICE Kraków!‬‬

SYMPHONICA. Relacja