Galeria Uśmiechu Partnerem Gabinetu Gorlicka-Kruk

galeria uśmiechu

Z radością informujemy, że nawiązaliśmy współpracę z Galerią Uśmiechu, Centrum Stomatologii Estetycznej w Krakowie. Zapraszamy do śledzenia naszej strony oraz profilu Facebook, gdzie na bieżąco będziemy informować o nowościach i niespodziankach związanych z tą współpracą. 

Galeria Uśmiechu – Centrum Stomatologii Estetycznej w Krakowie to renomowana i wielokrotnie nagradzana klinika, która zapewnia profesjonalne leczenie w takich zakresach jak: chirurgia stomatologiczna, ortodoncja, protetyka, implanty, stomatologia estetyczna, stomatologia dziecięca.

Dentysta i dziecko w gabinecie dentystycznym

Galeria Uśmiechu jest liderem w zakresie oferty badań diagnostycznych, a pacjenci mają dostęp do diagnostyki obrazowej na najwyższym światowym poziomie. Klinika posiada Pracownię Tomografii Komputerowej i Pantomografii, Pracownię RTG oraz 7 gabinetów wyposażonych w najnowocześniejsze mikroskopy i fotele stomatologiczne.

Kadra Galerii Uśmiechu

Galeria Uśmiechu jest miejscem nastawionym na indywidualne podejście do każdego pacjenta, zrozumienia jego potrzeb i zapewnienia mu maksymalnego komfortu, a nie tylko samego leczenia zębów.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę naszego Partnera: http://www.galeriausmiechu.pl/

Logo Galeria Uśmiechu