Justyna Gorlicka-Kruk w międzynarodowym rankingu Wartości Managera roku 2018 Klubu Marka jest kobietą

Właścicielka Gabinetu - Justyna Gorlicka-Kruk

W kolejnej edycji międzynarodowego raportu „Wartości managera” edycja 2018 wzięła udział Justyna Gorlicka-Kruk. Sprawdźcie, co powiedziała na temat wartości, odwagi w biznesie oraz pasji!

W biznesie, jak w życiu, nigdy nie powinniśmy zapominać o tym, że…

najważniejsza jest pasja. Pasja, czyli to, co nas motywuje, inspiruje i sprawia, że wciąż chcemy więcej. Pasja, czyli entuzjazm i ogromna radość z tego, co się robi. Ja mam to szczęście, że moją pasją jest … również moja praca.Mówi się, że jeśli praca stanie się naszą pasją to nie przepracujemy ani jednego dnia w swoim życiu. Tak, jest właśnie ze mną. Najbardziej napędzają mnie zadowoleni Klienci i pozytywne rezultaty pracy mojego zespołu, czyli kuracje zabiegowe zakończone sukcesem.

Moje wartości – na co dzień i w biznesie…

najważniejszy jest człowiek! Uwielbiam kontakt z ludźmi. Codziennie w drodze do gabinetu towarzyszy mi ciekawość i ekscytacja. Wiem, że odwiedzą mnie moi stali Klienci, pojawią się nowi Pacjenci i nowe przypadki.

Odwaga w biznesie. Rozumiem ją tak, że…

pomimo przeciwności należy ufać przede wszystkim sobie i postępować zgodnie ze swoimi przekonaniami, bez względu na panujące trendy, sugestie i wpływy.

Co sprawia, że się uśmiecham?

Powodem do uśmiechu i ogromnym motorem do pracy i dalszego rozwoju jest dla mnie rodzina i przyjaciele, którzy na każdym kroku mnie wspierają i cieszą się z nawet najdrobniejszego sukcesu! Bardzo Wam za to dziękuję!

Cały raport dostępny TUTAJ!