Justyna Gorlicka-Kruk podsumowała rok 2018. Raport Klubu Marka jest kobietą

Justyna Gorlicka-Kruk 02

Koniec roku 2018 i rozpoczęcie Nowego 2019, to idealny czas do podsumowania i wnioski. Oto podsumowanie roku dla Portalu Marka jest kobietą autorstwa Justyny Gorlickiej-Kruk.

Rok 2018 w biznesie zaczął się dla mnie…
jak co roku, bardzo intensywnie i… taki już postał. Zaraz po Nowym Roku rozpoczęliśmy wdrażanie w życie planów związanych z rozwojem oferty Gabinetu. Pojawiły się u nas nowe urządzenia i zabiegi: HIFU – lifting bez skalpela i modelowanie sylwetki oraz Rfrax Lift – rewolucyjny zabieg anty-aging. Inwestycja w te sprzęty okazała się trafioną decyzją, od wprowadzenia cieszą się one dużym zainteresowaniem naszych Klientów. W mijającym roku angażowałam się również mocno w działania Izby Kosmetologów. Jestem jedną z inicjatorek powstania Izby. Podstawowym celem Izby jest integracja środowiska zawodowego, reprezentowanie interesów kosmetologów oraz czynne uczestnictwo w debatach publicznych i pracach legislacyjnych wpływających na kształt rynku usług estetycznych w Polsce.

Natomiast rok 2018 kończy się dla mnie…
jak, co roku, huczną imprezą, tym razem z okazji 6. urodzin Gabinetu oraz Wigilią pracowniczą z moim fantastycznym zespołem.

Motto/powiedzenie, do którego często wracałam w roku 2018…
niezmiennie, od lat, „Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli” Albert Schweitzer

Mam nadzieję, że 2019 rok (przyniesie/zrobię/będzie dla mnie)…
moje plany zawodowe związane są z rozwojem Gabinetu. Mam nadzieję, że 2019 rok będzie pełen wyzwań, nowych projektów i ciekawych wydarzeń. Planów jest mnóstwo, mam więc również nadzieję, że uda mi się je wszystkie z powodzeniem zrealizować.

Moje życzenie dla innych kobiet (i nie tylko kobiet) na rok 2019…
bądźmy dla siebie dobre. Otaczajmy się ludźmi, którzy nas szanują. Bądźmy szczęśliwe i zarażajmy tym szczęściem innych. Więcej myślmy o sobie i bardziej się o siebie troszczmy. Bądźmy kobiece, zadbane i bardziej pewne siebie. Miejmy odwagę. Bądźmy zawsze sobą – bo takie jesteśmy najpiękniejsze.

Przeczytaj cały raport na: TUTAJ!