Aktualności

urodziny 28

Urodziny Gabinetu Gorlicka-Kruk. Relacja

21 września 2017 r., odbyły się huczne 5. urodziny Gabinetu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Gorlicka-Kruk. Impreza połączona była z prezentacją lasera diodowego LIGHTSheer® DESIRE.

Na imprezie pojawili się stali Klienci, Partnerzy, przedstawiciele mediów, krakowscy blogerzy oraz Przyjaciele Gabinetu. Wieczór pełen był atrakcji i niespodzianek. Urodziny otworzyła Justyna Gorlicka-Kruk, właścicielka Gabinetu, dyplomowana kosmetolog, technolog chemiczna, szkoleniowiec i nauczycielka zawodu.

Urodziny gabinetu

Urodziny gabinetu 02

Ostatnie pięć lat dla naszego Gabinetu było czasem wielu zmian – od zatrudnienia wspaniałej załogi, przez poszerzenie oferty, na otwarciu nowej siedziby skończywszy. Mocno wierzę, że za sukcesem w interesach stoją ludzie! Ja mam to szczęście, że otaczam się osobami, dzięki którym udaje mi się podejmować śmiałe plany i realizować ambitne cele. Szczególnie podziękowania należą się mojemu fantastycznemu zespołowi kosmetologów za zaangażowanie, pasję i wspólną pracę nad rozwojem Gabinetu. Dziękuję również Klientom za zaufanie, wszystkie dowody sympatii, dobre rady oraz pomoc w ciągłym rozwoju – tymi słowami Justyna Gorlicka-Kruk przywitała gości.

Właścicielka z dumą poinformowała gości, że w tym szczególnym, jubileuszowym roku, Gabinet otrzymał również Certyfikat Jakości. Jest to najbardziej prestiżowa nagroda w branży przyznawana przez Zarząd Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Kosmetologii.

Po przemowie i podziękowaniach, odbyła się prezentacja naszego najnowszego nabytku – lasera LIGHTSheer® DESIRE. To najszybszy oraz najmocniejszy na świecie laser diodowy, który skutecznie i bezboleśnie usuwa niechciane owłosienie.

Urodziny gabinetu 03

Urodziny gabinetu 04

Prezentację przeprowadziła jedna z naszych specjalistek ds. laseroterapii, Inga Pogłódek: – Innowacyjny laser LIGHTSheer® DESIRE wyposażony jest w dwie głowice, dzięki temu zabiegi depilacji laserowej są bardziej precyzyjne, bezpieczne, szybsze i przede wszystkim bardziej komfortowe dla klientów. Skóra, jest odczuwalnie gładsza, a włoski które nie zostały wyłapane podczas pierwszej sesji – rosną wolniej, są delikatniejsze oraz jaśniejsze. Już po pierwszym zabiegu możliwość redukcji owłosienia wynosi 40%. Mając na uwadze ilość faz wzrostu włosa oraz okolicy ciała poddawanej depilacji, w  celu uzyskania najlepszych efektów zalecamy wykonanie około 5 zabiegów w odpowiednich odstępach czasu – tłumaczyła.

Każdy zabieg laseroterapii w Gabinecie Gorlicka-Kruk poprzedzony jest konsultacją z certyfikowanym specjalistą. Przed przystąpieniem do zabiegu depilacji laserowej zaleca się wykonanie próby laserowej wraz z wywiadem medycznym, a po roku od zakończenia serii zabiegów – wykonanie zabiegu przypominającego.

Z okazji urodzin przygotowano liczne niespodzianki i promocje. Nasz Partner – firma Sesderma, zaoferowała gościom konsultacje z zakresu pielęgnacji skóry oraz możliwość testowania najnowszych linii kosmetyków z serii Homecare by Sesderma.  Goście mogli również zakupić ekskluzywne zestawy kosmetyków światowych marek w promocyjnych cenach: Sesderma, Dr. Grandel, Revitalash, Gernetic, Filorga Laboratoires, Mesoestetic.

Urodziny gabinetu 05

Urodziny gabinetu 06

Jak na urodziny przystało – nie mogło zabraknąć tortu oraz toastu. Głośne sto lat rozbrzmiało w całej rezydencji. Na gości czekał poczęstunek, kieliszek wina od Partnera spotkania Winnicy Janowice oraz bezalkoholowe drinki.

W części Gabinetu, w której obywała się prelekcja, zaraz po jej zakończeniu zostały zawieszone balony, a każdy z nich zawierał nagrodę – w tym ekskluzywne zabiegi medycyny estetycznej oraz prezenty od Partnera, firmy Sesderma. Każdy z gości  miał szansę wylosowania dla siebie jednej z nich – przebijając balon.

Urodziny gabinetu 07

Urodziny gabinetu 08

Urodziny gabinetu 09

Urodziny to wspaniała okazja, by spotkać wszystkich Klientów i Przyjaciół. Serdecznie dziękujemy przybyłym gościom!Drogim Klientom dziękujemy za wspólne 5 lat!

Zapraszamy na fotorelację!