Efekty zabiegów

Peelingi chemiczne

Najskuteczniejsza forma regeneracji skóry!

Peeling chemiczny to zabieg kosmetologiczny polegający na nałożeniu na skórę mieszaniny czynnych związków chemicznych w określonym stężeniu, które powodują przyspieszenie odnowy komórkowej. Złuszczają martwe komórki naskórka, przenikają w głąb skóry i wpływają na odnowę zarówno zewnętrznej jak i głębszych warstw skóry. Peelingi działają odmładzająco, likwidując oznaki starzenia  takie jak: przebarwienia czy drobne zmarszczki. Przywracają naturalny blask, poprawiają nawilżenie skóry oraz jej napięcie i koloryt. W zależności od zastosowanej procedury peelingi chemiczne mogą być mniej lub bardziej powierzchowne, mogą przebiegać z widocznym łuszczeniem naskórka lub bez.

Zobacz efekty jakie można uzyskać za pomocą tej metody zabegowej!

Możliwe złuszczanie po zabiegu z użyciem peelingu chemicznego.

Peelingi chemiczne i pielęgnacja domowa po zabiegu

Fachowa opieka w gabinecie medycyny estetycznej to nie wszystko. Peelingi chemiczne wymagają również systematycznej pielęgnacji domowej po zabiegu. Pamiętaj, żestateczne efekty w dużej mierze zależą od regularności wykonywanych zabiegów w gabinecie ale także od profesjonalnie dobranej pielęgnacji domowej.

Zaproponowane zabiegi różnią się składem, zawartością substancji aktywnych, okresem rekonwalescencji i długością procesu leczniczego. W Gabinecie Gorlicka – Kruk wszystkie zabiegi sa indywidualnie dobierane do potrzeb Twojej skóry, a plan teraouetyczny w trakcie kuracji może być modyfikowany. Wszystko o to aby uzyskać jak najlepsze efekty w możliwie najkrótszym czasie. 

SPRAWDŹ NASZE ZABIEGI:

  • FERULAC PEEL booster – peeling odmładzający najnowszej generacji
  • YELLOW PEEL – usuwanie blizn po trądziku, przebarwień i zmarszczek
  • NOMELAN – złuszczanie i usuwanie przebarwień