Zabiegi dla cery z rozszerzonymi naczynkami

Peeling chemiczny

Zaburzenia w krążeniu skórnym, rumień czy teleangiektazje mogą pojawić się przy każdym typie skóry, niezależnie od wieku czy płci. Najczęściej jednak problem ze skórą naczyniową pojawia się u osób ze skórą wrażliwą, delikatną, skłonną do podrażnień i alergii. Cera naczyniowa wymaga stosowania specjalistycznych preparatów, mających na celu wzmocnienie ścian naczyń krwionośnych.

Polecamy zabiegi dla cery z rozszerzonymi naczynkami, które wzmocnią naczynka, ujędrnią skórę i poprawią jej odporność na czynniki zewnętrzne!

ANTI-REDNES

Pielęgnacja skóry naczyniowej

Anti-rednes

Wyjątkowo skuteczne połączenie i synergia działania kilku substancji aktywnych (wyciąg z arniki górskiej, witaminy A, C, E, K, witaminy z grupy B, kompleks mentolowy, kwas fitowy) wzmacnia ściany naczyń krwionośnych, zmniejsza ich przepuszczalność, a także reguluje mikrokrążenie.

Odpowiedni dobór składników oraz unikalne receptury gwarantują nie tylko doskonałe działanie prewencyjne skóry naczyniowej, ale również aktywnie zmniejszają istniejący rumień oraz zaczerwienienia. Skuteczność zabiegu Anti-redness polega na transporcie substancji aktywnych zawartych w preparatach w głąb skóry za pomocą specjalnych nośników, jakimi są nanosomy.

Efektem kuracji jest znaczna redukcja rumienia oraz działanie zapobiegawcze w stosunku do pękających naczynek. Skóra staje się jędrna, odżywiona, zyskuje naturalną świetlistość, a problem rozszerzonych naczynek staje się mniej widoczny. Preparaty nie zawierają parabenów, barwników ani olejów mineralnych, dzięki czemu, ryzyko podrażnienia skóry zostaje zminimalizowane do zera.

Częstotliwość powtarzania zabiegu:

Polecany w seriach 6-8 zabiegów, raz na 2 tyg. w zależności od nasilenia problemu.

Wskazania do zabiegów:

  • cera naczynkowa, rumień
  • skóra wrażliwa z tendencją do suchej
  • teleangiektazje
  • trądzik różowaty niezapalny

Efekty po zabiegach:

  • wzmacnianie, regeneracja i ochrona skóry naczynkowej
  • redukcja rumienia i zaczerwienień
  • dotlenienie, rozświetlenie skóry
  • ujędrnienie, odnowienie skóry

Postępowanie po zabiegach:

Zabiegi dla cery z rozszerzonymi naczynkami nie wymagają okresu rekonwalescencji. Po zabiegach można od razu wrócić do codziennej aktywności.

AZELAC RU

Skuteczna likwidacja trądziku, rumienia oraz wyprysków.

Azelac Peel

LASEROWE USUWANIE NACZYNEK

Save