Endermologia LPG Alliance

Spis treści

Endermologia brzucha i ud

Zabieg przeprowadzany za pomocą zaawansowanego technologicznie urządzenia LPG endermologie® Alliance daje naturalny efekt przeciwstarzeniowy i wyszczuplający, co zostało potwierdzone w ponad 145 badaniach naukowych. Jeśli chcesz mieć szczuplejszą i lepiej wymodelowaną sylwetkę, endermologia LPG jest świetnym sposobem, aby to osiągnąć. W przeprowadzanych badaniach po serii 12 zabiegów obserwowano zmniejszenie obwodu talii o około 5,2 cm, a już po 3 zabiegach 67%  kobiet zauważyło wygładzenie cellulitu, a aż 71% – poprawę jędrności skóry.

Endermologia – co to jest?

Endermologia to specjalistyczny, intensywny masaż tkanki z jednoczesnym zasysaniem fałdu skórnego. Dzięki wytworzonemu podciśnieniu dochodzi do głębokiej stymulacji komórek skóry, poprawy metabolizmu komórkowego i zwiększenia syntezy składników skóry właściwej. Efektem jest poprawa jędrności skóry i wyszczuplenie sylwetki bądź poprawa konturu twarzy (w przypadku endermolift, czyli delikatnego masażu podciśnieniowego twarzy).  Seria zabiegów endermologii pozwala uzyskać efekt liftingu, a przy tym jest to metoda nieinwazyjna i całkowicie bezpieczna. 

W gabinecie Gorlicka-Kruk w Krakowie do zabiegów endermologii używamy oryginalnego sprzętu o potwierdzonej skuteczności – urządzenia Alliance francuskiej firmy LPG. Alliance jest najnowszym modelem z innowacyjną głowicą, który może być stosowany do endermologii ciała i twarzy.

Wskazania do zabiegu endermologii

Wskazaniami do zabiegu endermologie LPG Alliance są:

 • cellulit,
 • pozbawiona elastyczności i gęstości skóra,
 • oporna tkanka tłuszczowa,
 • zastoje limfatyczne,
 • przygotowanie tkanki do innych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej lub ortopedii,
 • wspomaganie regeneracji po zabiegach.

Endermologie – przygotowanie do zabiegu

Zabieg endermologii nie wymaga szczególnego przygotowania. Pacjent powinien być całkowicie zdrowy, a skóra w miejscu zabiegu nieuszkodzona.

Przebieg zabiegu endermologii

Zabieg wykonywany jest na wybranych podczas konsultacji partiach ciała. Pacjent ma na sobie specjalnie zaprojektowany kombinezon – endermowear.

Endermologia jest komfortowa i nieinwazyjna, jeden zabieg trwa od około 20 do 45 minut.

Postępowanie po zabiegu endermologii

Zabieg nie wymaga szczególnego podstępowania po zabiegu ani wstrzymania się od aktywności. Zalecamy picie dużych ilości wody (ok. 2-2,5 l dziennie), zdrową dietę i regularne ćwiczenia, aby uzyskać lepsze efekty i utrzymać je na dłużej. 

Endermologia – ile zabiegów?

Zazwyczaj zalecane jest wykonanie serii minimum 10 zabiegów w odstępach około 2-3 dni. Szczegółowe rekomendacje zostaną podane podczas konsultacji.

Efekty endermologii

W wyniku serii zabiegów endermologii następuje wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki, redukcja cellulitu oraz poprawa jędrności skóry. Efekty pojawiają się szybko, ale są tymczasowe – aby je utrzymać, należy dbać o odpowiednią dietę oraz aktywność fizyczną.

Endermologia – efekty przed i po

Zobacz, jak prezentują się brzuch, uda, pośladki i plecy przed i po zabiegu endermologii.

Endermologia – przeciwwskazania

Mimo że endermologie LPG Alliance jest zabiegiem bezinwazyjnym, to jednak istnieją przeciwwskazania to jego wykonywania:

 • mechaniczne uszkodzenia skóry lub naskórka w miejscu zabiegu,
 • przeziębienie,
 • infekcje i stany zapalne skóry,
 • trądzik różowaty,
 • żylaki i wszelkie stany zapalenie naczyń krwionośnych,
 • niewydolność wątroby,
 • choroby nowotworowe,
 • stosowanie leków przeciwzakrzepowych,
 • ciąża,
 • wszczepiony stymulator serca lub implanty.

Endermologia – cena w klinice Gorlicka-Kruk, Kraków

 

Cena za 1 zabieg Pakiet 5 zabiegów Pakiet 10 zabiegów Pakiet 15 zabiegów Pakiet 20 zabiegów
ENDERMOLOGIE – zabieg spersonalizowany (45min) 260 zł 1250 875 24001680 33502345 41002870
ENDERMOLOGIE – zabieg FOCUS – jedna wybrana partia ciała np. uda/ pośladki/ brzuch (20min) 150 zł 700 490 1300910 18001260 22001540
Endermolift – zabieg na twarz 200 zł 900 zł 1700 zł
Drenaż limfatyczny  (60min) 330 zł
Kostium zabiegowy – endermowear* 100zł *przy zakupie pakietu 10/15/20 zabiegów kostium zabiegowy endermowear GRATIS