Oferta

HIFU lifting i ujędrnianie

Najlepsze prezenty to te, które sprawiamy sobie same! Zadbaj o swoje ciało i skorzystaj z nowoczesnego  zabiegu w Gabinetu Gorlicka-Kruk!

Przedstawiamy HIFU –  lifting i modelowanie sylwetki za pomocą ultradźwięków!

Zabieg HIFU to idealne rozwiązanie dla Pań pragnących odmłodzić skórę i wymodelować sylwetkę. Zabieg gwarantuje uzyskanie długotrwałego efektu liftingu twarzy i ciała, widocznego już po pierwszym zabiegu. Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji, a jego efekt porównywalny jest z liftingiem chirurgicznym!

W trakcie zabiegu, za pomocą głowicy przykładanej do twarzy lub ciała, do tkanek dostarczane są skoncentrowane wiązki ultradźwiękowe o dużej mocy, które wywołują efekt termicznej koagulacji. Prowadzi to do obkurczania tkanek oraz pobudza produkcje włókien kolagenu. Dzięki temu skóra staje się jędrna, elastyczna i pełna blasku.

Zabieg HIFU wykonywany przez certyfikowanego specjalistę jest w pełni bezpieczny. Bardzo ważny jest dobór odpowiedniego przetwornika – kartridża, który ma oddziaływać na pożądanej głębokości.

Zabieg HIFU

SPEKTAKULARNIE ODMŁODZONA TWARZ I CIAŁO BEZ UŻYCIA SKALPELA! HIFU TO:

  • skuteczna eliminacja tłuszczu m.in z dolnych części twarzy;
  • remodeling i poprawa owalu twarzy;
  • redukcja cellulitu i modelowanie sylwetki;
  • spłycenie zmarszczek;
  • wygładzenie i odmłodzenie skóry!

Pierwszy rezultat zabiegu,  zwłaszcza w przypadku poprawy napięcia skóry, widoczny jest najczęściej od razu po zabiegu. 

Efekt poprawy stanu skóry w postaci napięcia skóry, pojawia się stopniowo w ciągu następnych 3-9 miesięcy. W tym czasie w zależności od wskazań intensyfikujemy stymulację skóry poprzez wykonanie kolejnego zabiegu HIFU lub też stosujemy terapie skojarzone działające na rzecz wzmocnienia działania zabiegu HIFU.

Według najnowszych doniesień zastosowanie w jednym zabiegu dwóch przetworników oddziałujących na różnych głębokościach powoduje wielopoziomowe zabiegi, które w końcowej analizie dają lepsze wyniki, w postaci poprawy stanu skóry i mocniejszego jej napięcia.

Ilość zabiegów i intensywność stymulacji skóry jest dobierana indywidualnie do wskazań konkretnego Klienta. Zabieg może być stosowany zarówno na twarz, jak i ciało. Skóra po zabiegu nie wymaga rekonwalescencji i można po nim od razu wrócić do codziennej aktywności. Na skórze może wystąpić jedynie łagodny rumień, u niektórych pacjentów może wystąpić także niewielki obrzęk, utrzymujący się do kilku dni. Nie zachodzi potrzeba rezygnacji z codziennych zajęć. Czas zabiegu zależny jest od obszaru poddanego procedurze, wynosi od kilkunastu do kilkudziesięciu minut.

Każdy zabieg z wykorzystaniem technologii  HIFU w Gabinecie Gorlicka- Kruk poprzedzony jest specjalistyczną konsultacją. W niektórych obszarach rekomendowane jest zastosowanie dwóch głębokości oddziaływania na tkanki podczas jednej sesji zabiegowej. Cena zabiegu uzależniona jest m.in. od ilości linii zabiegowych, od ilości i rodzajów  zastosowanych głowic pracujących na różnych głębokościach.

Indywidualny plan wykonania zabiegu HIFU jest szczegółowo opracowywany przez certyfikowanego specjalistę Gabinetu Gorlicka- Kruk w oparciu o potrzeby i wskazania dla konkretnego Klienta.

Dwa przyciski