Oferta

.

U NAS MOŻESZ CZUĆ SIĘ BEZPIECZNIE!

Od początku istnienia gabinetu Gorlicka- Kruk nadrzędne jest dla nas zdrowie i bezpieczeństwo zarówno klientów, jak i wszystkich pracowników, dlatego działamy zgodnie z procedurami bezpieczeństwa epidemiologicznego oraz zaleceniami Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego. Wszelkie procedury dotyczące profilaktyki zakażeń, aseptyki i dezynfekcji są przestrzegane przez nas ze szczególną starannością.

Na pierwszym miejscu stawiamy na bezpieczeństwo, dlatego w związku z panującą epidemią COVID-19 wdrożyliśmy szereg dodatkowych środków ostrożności, w celu zapewnienia możliwie jak najbardziej komfortowych warunków do przeprowadzenia wszystkich zabiegów:

  • Przed rozpoczęciem wizyty klienci wypełniają ankietę epidemiczną, która umożliwi ocenę stopnia zagrożenia emisją COVID-19. Informacje na temat stanu zdrowia przetwarzamy dla celów związanych z przeciwdziałaniem pandemii COVID-19 oraz zapewnienia bezpieczeństwa osób przebywających na terenie naszego gabinetu.
  • Wprowadziliśmy nowy tryb organizacji wizyt, dzięki czemu został ograniczony kontakt między klientami. Pozwala to również na przeprowadzenie pełnej dezynfekcji gabinetu.
  • Codziennie wszystkie pomieszczenia zabiegowe naświetlamy specjalistyczną lampą UV-C, która skutecznie likwiduje wirusy, bakterie, drożdże, pleśnie oraz chorobotwórcze drobnoustroje.
  • Wszystkie powierzchnie na terenie naszego gabinetu są nieustannie dezynfekowane.
  • Pracownicy gabinetu zostali zaopatrzeni w specjalne środki ochrony osobistej takie jak, fartuchy ochronne, maseczki i przyłbice.
  • Wyposażyliśmy gabinet w bezdotykowe dozowniki do dezynfekcji rąk/mydło.
  • Wykonując zabiegi korzystamy wyłącznie z produktów jednorazowego użytku, natomiast narzędzie sterylizujemy w najwyższej jakości autoklawie klasy B.
  • Nie serwujemy gorących napojów. Na życzenie klienta podajemy wodę mineralną w jednorazowych kubeczkach.

WSZYSTKICH KLIENTÓW PROSIMY O:

– zakładanie maseczek przed wejściem do obiektu;

– noszenie maseczek w trakcie pobytu w gabinecie, chyba że ich ściągnięcia wymaga procedura zabiegowa;

– dezynfekcję rąk zaraz po wejściu do gabinetu;

– zgłaszanie się na konsultacje i zabiegi na wyznaczoną godzinę, bez osób towarzyszących

 

UWAGA!

Dla bezpieczeństwa wszystkich osób przebywających w gabinecie, zarówno klientów, jak i pracowników, prosimy o nie przychodzenie do gabinetu w sytuacji gdy:

– występują u Państwa objawy wskazujące na chorobę zakaźną;

– jesteście Państwo lub zamieszkujcie z osobą w trakcie odbywania obowiązkowej izolacji lub kwarantanny,