Odmładzanie twarzy

Skąd się bierze sucha skóra? Palenie papierosów, nieodpowiednia pielęgnacja skóry, przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach, wiatr, mróz, nadmierna ekspozycja słoneczna to tylko kilka z wielu czynników wpływających negatywnie na stan nawilżenia skóry.

Skóra mężczyzn różni się od skóry kobiet – jest około 25% grubsza. Starzeje się więc wolniej, ale zmarszczki które się pojawią są dużo głębsze. Proces ten rozpoczyna się już po 30. roku życia mężczyzny! Dlatego, tak ważna jest profilaktyka obejmująca m.in. odpowiednią pielęgnację skóry każdego dnia.

Sucha skóra to nie problem. Na szczęście, istnieją dodatkowe sposoby, które poprawiają nawilżenie skóry, przeciwdziałają i likwidują zmarszczki. Nasz specjalista oceni stopień zaawansowania procesu starzenia się skóry i dobierze odpowiedni zabieg.

Aby szybko, efektywnie i widocznie poprawić nawilżenie skóry, rekomendujemy zastosowanie poniższych zabiegów:

Nawilżenie skóry, przeciwdziałanie powstawaniu zmarszczek:

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia igłowa to gwarancja regeneracji i odmłodzenia skóry

Mezoterapia igłowa to bardzo skuteczna, a jednocześnie bezpieczna metoda leczenia wielu problemów skórnych. Skutecznie regeneruje i poprawia wygląd skóry oraz odmładza ją, przy zachowaniu w pełni naturalnego efektu. Zabieg cieszy się dużą popularnością, ponieważ gwarantuje szybkie i widoczne efekty – skóra od razu staje się jędrna, nawilżona, świeża i odżywiona.

Zabieg jest przeznaczony zarówno dla osób, które zmagają się z pierwszymi zmarszczkami, jak i dla osób, u których proces starzenia się skóry jest bardziej zaawansowany. Zabieg może być wykonany miejscowo np. na okolicę oczu, ust lub kompleksowo np. na całą twarz, dekolt czy szyję.

Mezoterapia igłowa polega na podawaniu niewielkich dawek odpowiednio dobranego preparatu za pomocą śródskórnych iniekcji. Dostarczane skórze w ten sposób substancje aktywne pobudzają jej naturalne procesy regeneracyjne. Zabieg poprzedzony jest aplikacją maści znieczulającej z lidokainą w celu zwiększenia komfortu.

Likwidacja istniejących zmarszczek lub bruzd:

WYPEŁNIENIE KWASEM HIALURONOWYM

Modelowanie twarzy i usuwanie zmarszczek

Kwas hialuronowy jest polisacharydem występującym naturalnie w naszej skórze, stąd zastosowanie tej substancji w zabiegach wypełniających zmarszczki i bruzdy. Zabieg jest w pełni bezpieczny i dobrze tolerowany przez organizm. Ze względu na naturalne procesy starzenia się, z czasem ubywa w naszym organizmie kwasu hialuronowego, wówczas skóra staje się mniej sprężysta, podatna na powstawanie zmarszczek i bruzd. Wypełnianie zmarszczek jest zabiegiem w pełni bezpiecznym i dobrze tolerowanym przez organizm.

Kwas hialuronowy intensywnie wpływa na produkcję kolagenu (włókna białkowego odpowiadającego za sprężystość i elastyczność skóry), a zabiegi z jego wykorzystaniem modelują twarz, nawilżają skórę, umożliwiają zlikwidowanie bądź spłycenie zmarszczek.

Kwas hialuronowy wprowadzany jest przez specjalistę przy pomocy mikroiniekcji. Twarz po zabiegu wygląda bardzo naturalnie, nie ma efektu „sztuczności”oraz pozbawienia mimiki. W celu zapewnienia Państwu pełnego komfortu zabieg poprzedzony jest znieczuleniem miejscowym zawierającym lidokainę.

Zabieg trwa od 30 – 60 minut.