Oferta

ENDERMOLOGIE® ALLIANCE

POCZUJ SIĘ DOBRZE W SWOIM CIELE, POCZUJ SIĘ DOBRZE ZE SOBĄ!

Endermologia –  bezinwazyjna, mechaniczna stymulacja, która w  naturalny sposób pobudza metabolizm komórkowy.

To skuteczne odmładzanie, wyszczuplanie i modelowanie sylwetki za pomocą zaawansowanego technologicznie urządzenia LPG endermologie® Alliance.

NATURALNY EFEKT PRZECIWSTARZENIOWY ORAZ WYSZCZUPLAJĄCY OPATENTOWANYCH TECHNOLOGII LPG ZOSTAŁ POTWIERDZONY W PONAD 145 BADANIACH NAUKOWYCH.

Dzieki 30 letniemu doświadczeniu firma LPG® stworzyła innowacyjne urządzenie umożliwiające intensywną i szybką stymulację tkanek przy zachowaniu wyjątkowego komfortu podczas zabiegu.

Dzieki innowacyjnemu sensorowi zabieg dostosowany jest do indywidualnych potrzeb i wymagań skóry, gwarantując doskonałe efekty.

Endermologie®Alliance działa redukująco na miejscowo zlokalizowaną tkankę tłuszczową, wygładza cellulit i ujędrnia skórę, dzięki intensywnej stymulacji fibroblastów.

Po serii 12 zabiegów obserwowano zmniejszenie w obwodzie talii o około 5,2 cm! A już po 3 zabiegach 67%  kobiet zauważyło wygładzenie cellulitu!

Na czym polega zabieg?

Endermologia to specjalistyczny, intensywny masaż tkanki z jednoczesnym zasysaniem fałdu skórnego. Dzięki wytworzonemu podciśnieniu dochodzi do głębokiej stymulacji, poprawy metabolizmu komórkowego i zwiększenia syntezy składników skóry właściwej.

Zabieg wykonywany jest w specjalnie zaprojektowanym kombinezonie – endermowear, ścisle przylegającym do ciała, na wybranych podczas konslutacji partiach.  Zalecane jest wykonanie serii minimum 1o zabiegów w odstępach około 2 – 3 dniowych.

WSKAZANIA DO ZABIEGU:

  • problematyczny cellulit
  • pozbawiona elastyczności i gęstości skóra
  • oporna tkanka tłuszczowa
  • zastoje limfatyczne
  • przygotowanie tkanki do innych zabiegówz zakresu medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, ortopedii
  • wspomaganie regeneracji po zabiegach

Mimo intensywnego oddziaływania na tkanki zabieg jest bezinwazyjny i komfortowy, przynosi ulgę i relaks.