Dzień otwarty dla mediów w Gabinecie Gorlicka-Kruk

28 marca 2017 r., w nowej lokalizacji Gabinetu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Gorlicka-Kruk, przy ul. Chełmońskiego 138/1, odbył się dzień otwarty dla redaktorów i dziennikarzy.

Zaproszeni na dzień otwarty goście, mogli zwiedzić wnętrze naszego Gabinetu i przyjrzeć się z bliska sprzętom, na jakich pracujemy. Mieli również szansę uczestniczyć w pokazie zabiegu na twarz z wykorzystaniem terapii łączonych o działaniu przeciwstarzeniowym.

Składową terapii była mezoterapia igłowa, czyli podanie niewielkich dawek odpowiednio dobranego preparatu za pomocą śródskórnych iniekcji. Zabieg poprzedzony był wykonaniem karboksyterapii w obrębie twarzy oraz szyi modelki, ze szczególnym uwzględnieniem okolic oczu.

Terapia łączona o odpowiednio dobrane zabiegi wykonywane w ściśle określonych odstępach czasu i kolejności, która potęguje efekt. – Kolejność wykonywania zabiegów w przypadku terapii skojarzonych odgrywa niezwykle ważną rolę. Połączenie kilku sprawdzonych i bezpiecznych metod podczas jednej sesji zabiegowej daje doświadczonym specjalistom dużo większe możliwości zabiegowe, a naszym pacjentom szybsze i długofalowe efekty zabiegów – mówiła Justyna Gorlicka-Kruk, właścicielka Gabinetu, dyplomowana kosmetolog, technolog chemiczna, szkoleniowiec i nauczycielka zawodu.

Terapie łączone w Gabinecie Gorlicka- Kruk stosowane są w przypadku m.in. likwidacji cieni pod oczami, likwidacji zmarszczek wokół oczu, czoła, linii żuchwy, szyi. Bardzo dobre rezultaty obserwowane są również podczas pracy przy redukcji cellulitu, blizn różnego pochodzenia, w tym rozstępów. Osobną, nie mniej obszerną dziedziną, w której wykorzystywane są terapie łączone jest trychologia. Zabiegi trychologiczne mają na celu poprawić kondycję skóry głowy tak, by w widoczny sposób zredukować łysienie, przetłuszczanie się skóry głowy.

Kluczem do sukcesu w przypadku stosowania terapii łączonych jest odpowiednia konfiguracja zabiegów. W Gabinecie Gorlicka- Kruk każda terapia opracowywana jest indywidualnie wraz ze specjalistą. W trakcie wstępnej, indywidualnej konsultacji, po zbadaniu skóry, analizie problemu, możliwości i oczekiwań pacjenta oraz wykluczeniu przeciwwskazań, kosmetolog, dobiera najbardziej efektywny sposób łączenia zabiegów.

Dzień otwarty – Partnerzy

Dzień otwarty obył się dzięki wsparciu naszych Partnerów: cukierni Tartelette, marki herbat Sir William’s oraz producenta świec Bispol.