Makijaż permanentny

Spis treści

Poczuj się pięknie i wyjątkowo!

Profesjonalnie wykonany makijaż permanentny nie tylko pozwoli na wydobycie i podkreślenie  naturalnego piękna, ale także oszczędzi Twoj czas!

Marzą Ci się pięknie wystylizowane brwi, które podkreślą głębię Twojego spojrzenia?  A do tego bez konieczności codziennego poprawiania i częstych zabiegów henny!

Już teraz w ofercie Gabinetu Gorlicka-Kruk makijaż permanentny w stylu natural look. 

Subtelny, delikatny, naturalny i odpowiednio dobrany do Twojego typu urody. Jego zadaniem jest wygoda na codzień, ale też maskowanie drobnych mankamentów i niedoskonałości urody.

 NA CZYM POLEGA ZABIEG?

Zabieg, zwany inaczej mikropigmentacją,  polega na umieszczeniu trwałego barwnika w naskórku za pomocą specjalnego urządzenia, wyposażonego w igły. Umieszczenie pigmentu nie jest tak głębokie jak w przypadku tatuażu i z biegiem czasu w sposób naturalny dochodzi do jego wyłuszczenia i zaniknięcia.  Czas utrzymania się pigmentu w skórze jest  bardzo różny, uzależniony od indywidualnych cech, pielęgnacji skóry oraz działania czynników zewnętrznych.  Bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na trwałość efektu jest codzienna pielęgnacja, właściwe nawilżanie skóry oraz ochrona przed promieniowaniem UV.

Standardowo na zabieg składają się 2 wizyty – dwie sesje zabiegowe, które odbywają się w odstępach 4-6 tygodni.  W niektórych przypadkach niezbędne jest wykonanie dodatkowej sesji.
Ilość niezbędnych korekt zależna jest od indywidualnych predyspozycji oraz reakcji skóry na pigmentowanie. Mikropigmentacja  wymaga odświeżenia co 1-1,5 roku. Zwyczajowo zabieg odświeżający wykonuje się podczas jednej sesji.

ZALETY MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

 • Natychmiastowy i trwały efekt
 • Wygoda – idealny makijaż zaraz po wstaniu z łóżka
 • Możliwość wykonywania zabiegu bez względu na porę roku

Efekty

Bezpośrednio po zabiegu mikropigmentacji, ze względu na miejscowe uszkodzenie tkanki, pojawia się stan zapalny i strupek. Po kilku dniach strupek samoczynnie odpada, jednak nadal trwa proces regeneracji naskórka, co może wiązać się z częściowym wyłuszczeniem podanego pigmentu. Stąd też konieczność  wykonania kolejnego zabiegu (korekty) i  utrwalenia zabiegu po kilku tygodniach. Regeneracja naskórka wymaga czasu i odpowiedniej pielęgnacji. Swędzenie w okresie gojenia, pojawienie się strupów i złuszczania naskórka w miejscu zabiegu jest naturalne, i przebiega w różnym czasie, w zależności od indywidualnych cech.  Makijaż w pierwszych dniach po zabiegu będzie znacząco ciemniejszy, możliwe jest także wybarwienie pigmentu w zależności od użytego koloru i obszaru zabiegowego. Ostateczny efekt zabiegu można ocenić dopiero po około 3-4 tygodniach.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie makijaż-perresizez-logo-1.jpg
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 1_ok_permanentresized.jpg
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 2.png
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Projekt-bez-tytułu-35.png
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Projekt-bez-tytułu-37.png

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU

 • infekcje bakteryjne, wirusowe lub grzybicze,
 • uszkodzenia skóry w miejscu pigmentowania,
 • ciąża i okres laktacji,
 • radio lub chemioterapia,
 • menstruacja,
 • świeże blizny w miejscu zabiegowym
 • poparzenie słoneczne,
 • stany zapalne,
 • zmiany na skórze,
 • obniżenie odporności organizmu, infekcje, uogólniony stan zapalny,

ODCZUCIA PODCZAS ZABIEGU

Zabieg jest praktycznie bezbolesny. Niektóre osoby mogą jednak odczuwać delikatnie ukłucia oraz rozchodzenie się ciepła. Zabieg wymaga jednak precyzji i skupienia , warto więc uzbroić się w cierpliwość i zarezerwować więcej czasu.

POSTĘPOWANIE PRZED ZABIEGIEM

Procedura zawsze poprzedzona jest konsultacją,  podczas której specjalista wykona wstępny rysunek i dostarczy niezbędnych informacji, tak aby efekt był jak najbardziej satysfakcjonujący.

POSTĘPOWANIE PO ZABIEGU

Po zabiegu można od razu wrócić do swoich codziennych zajęć i aktywności. Należy jednak ściśle przestrzegać zaleceń przekazanych w Gabinecie przez osobę wykonującą zabieg.  Pamiętaj, efekt w dużej mierze zależy od Ciebie!

Makijaż  permanentny

Stylizacja okolicy oka

Konsultacja wraz ze wstępnym rysunkiem* 100 zł
Brwi natural look 900 zł
Drugi zabieg, utrwalający efekty 50% wyjściowej ceny zabiegu

* Jeżeli po konsultacji zapadnie decyzja o wykonaniu makijażu permenentnego w naszym gabinecie, cena za konsultację zostanie odliczona od ceny zabiegu.