Nasz zespół

JUSTYNA GORLICKA-KRUK

Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem, autorka artykułów branżowych, nauczycielka zawodu oraz certyfikowana specjalistka ds. laseroterapii. Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia – kierunku Kosmetologia i Promocja Zdrowia. Tytuł magistra inżyniera uzyskała na kierunku Technologia chemiczna Politechniki Krakowskiej. Prezes ogólnopolskiej IZBY KOSMETOLOGÓW. Członek Koalicji Dla Bezpieczeństwa i Rozwoju Kosmetologii. 

Ukończyła kilkadziesiąt szkoleń z zakresu medycyny estetycznej oraz zaawansowanej kosmetologii twarzy i ciała, popartych certyfikatami. Dzięki ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji, poprzez uczestnictwo w licznych kongresach i sympozjach naukowych – zarówno polskich jak i międzynarodowych, oferta Instytutu wciąż się poszerza o osiągnięcia światowej kosmetologii i medycyny.

Celem nadrzędnym Justyny Gorlickiej- Kruk jest oferowanie zabiegów, które przynoszą długofalowe efekty, z równoczesnym zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i komfortu Klientów. Ważnym aspektem podczas pracy jest wykonywanie i planowanie zabiegów w taki sposób, by podkreślać naturalne piękno, a nie zatracić się w mnogości zabiegów. 

Osoby, które zaprosiła do współpracy to indywidualiści, których wspólnie charakteryzują PASJA, AMBICJA, ŻYCZLIWOŚĆ, PROFESJONALIZM. W tak dobranym Zespole Klienci mogą liczyć na kompleksową, fachową opiekę w nietuzinkowej atmosferze.

W wolnych chwilach oddaje się jednej ze swoich pasji jaką jest malarstwo. Nieustannie zgłębia tematykę psychologii człowieka i relacji międzyludzkich. Jak sama o sobie mówi: „ma szczęście do ludzi i to oni tworzą nasz świat, a nie rzeczy”.

Gabriela Mitadis

GABRIELA MITADIS

Absolwentka Wydziału Farmaceutycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Tytuł magistra kosmetologii uzyskała na Wydziale Farmaceutycznym Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Zawód kosmetologa wykonuje z pasją i pełnym zaangażowaniem. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych sympozjach, kongresach oraz szkoleniach branżowych z zakresu kosmetologii i laseroterapii.

W pracy kosmetologa szczególny nacisk kładzie na  profesjonalne podejście do każdego klienta, z uważnością słuchając jego potrzeb. Doskonale wie, że odpowiednio dobrane  spersonalizowane terapie zabiegowe są kluczem do uzyskania spektakularnych efektów, utrzymujących się przez dłuższy czas. Jest zwolennikiem terapii łączonych. Swoją wiedzą chętnie dzieli się z Klientami dobierając odpowiednią pielęgnację domową, dopasowaną do potrzeb skóry.

Lubi otaczać się estetycznymi wnętrzami, interesuje się architekturą wnętrz i ogrodów. Ładuje akumulatory doceniając piękno przyrody. Miłośniczka zwierząt, zwłaszcza psów, a w szczególności jednego osobnika o imieniu Molly☺ Uwielbia dobre jedzenie, zwłaszcza gdy gotuje mąż ☺

EDYTA STOPA

Kosmetolog, absolwentka kierunku Zdrowie Publiczne Państwowej Szkoły Wyższej w Białej Podlaskiej. Tytuł magistra uzyskała  w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu.

Regularnie podnosi swoje kwalifikacje z zakresu kosmetologii estetycznej uczestnicząc w licznych szkoleniach branżowych, z uwzględnieniem najnowocześniejszych technologii HI-TECH.

Stara się być na bieżąco w temacie z zakresu dietetyki, suplementacji i mikrobioty jelitowej, zdając sobie sprawę jak ważną rolę odgrywają te zagadnienia w terapiach skór problematycznych. Patrzy na organizm w sposób holistyczny, uświadamiając pacjentów w swojej codziennej pracy, iż jednostki chorobowe takie jak insulinooporność czy też  choroby tarczycy, różnego rodzaju niedobory mają niebagatelny wpływ na to jak wygląda finalnie nasza skóra.

Prywatnie mama, kochająca podróże i taniec zwłaszcza kizombę. Wolny czas z przyjemnością spędza w otoczeniu przyrody, doceniając dobrą książkę i aromatyczną kawę.

ANGELIKA KOSEK

Kosmetolog, absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia – kierunku Kosmetologia i Promocja Zdrowia.

Z pełnym  zaangażowaniem i pasją oddaje się pracy, stale poszerzając swoje umiejętności, tym samym podnosząc swoje kwalifikacje w zakresie kosmetologii i pokrewnych gałęzi branży estetycznej. Zwraca uwagę na holistyczne podejście do pacjenta, łącząc terapie z zakresu kosmetologii, dietetyki oraz zdrowego trybu życia. Uważa, że nic nie dzieje się bez przyczyny, również w przypadku skóry 🙂

W pracy szczególnie zależy jej na uzyskaniu jak najlepszych efektów kuracji z uwzględnieniem stanu skóry i zdrowej diety. Edukując naszych pacjentów, podkreśla jak ważną rolę odgrywa prawidłowo dobrana pielęgnacja domowa. Mając odpowiednią wiedzę docenia pracę na wyselekcjonowanych, profesjonalnych markach, zawierających substancje czynne przebadane naukowo.

Mobilizuje nasz cały Zespół byśmy byli fit i nie zapominali o regularnych, dobrze zbilansowanych posiłkach, co zresztą bardzo sobie cenimy :). W wolnym czasie pochłaniają ją artykuły branżowe. Miłośniczka czworonogów, lubiąca dobrą, włoską kuchnię.

ANETA STĄPOR

Absolwentka studiów magisterskich kierunku kosmetologia oraz doświadczony specjalista pielęgniarstwa chirurgicznego.

W Instytucie Gorlicka- Kruk zajmuje się szczególnie terapiami skór problematycznych, niwelowaniem blizn różnego pochodzenia oraz  kuracjami anti-aging. W codziennej praktyce stawia, tak jak cały Zespół Instytutu Gorlicka- Kruk na podkreślenie naturalnego piękna, bez przesadnego przerysowania.

Rozpoczynając każdą kurację, podkreśla jak ważną rolę odgrywa szczegółowo opracowany beauty plan na bazie obszernego wywiadu z pacjentem oraz dogłębnej diagnozy skóry. Bardzo ważne jest dla niej bezpieczeństwo pacjenta i jego świadome korzystanie z dobrodziejstw nauki w kontekście usług estetycznych. W swojej pracy kieruje się indywidualnym podejściem do pacjenta. Jej celem jest także nauczenie i wspólne wypracowanie  prawidłowych i trwałych nawyków pielęgnacji skóry.

Prywatnie miłośniczka jogi oraz psów rasy Border Collie. Aktywnie odpoczywa, ładując baterie podczas podróży w rozmaite zakątki świata, przywożąc do nas ciekawe inspiracje.