Nasz zespół

Justyna Gorlicka Kruk

JUSTYNA GORLICKA-KRUK

Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem, autorka artykułów branżowych, nauczycielka zawodu oraz certyfikowana specjalistka ds. laseroterapii. Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia – kierunku Kosmetologia i Promocja Zdrowia. Tytuł magistra inżyniera uzyskała na kierunku Technologia chemiczna Politechniki Krakowskiej. Prezes ogólnopolskiej IZBY KOSMETOLOGÓW. Członek Koalicji Dla Bezpieczeństwa i Rozwoju Kosmetologii. 

Ukończyła kilkadziesiąt szkoleń z zakresu medycyny estetycznej oraz zaawansowanej kosmetologii twarzy i ciała, popartych certyfikatami. Dzięki ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji, poprzez uczestnictwo w licznych kongresach i sympozjach naukowych – zarówno polskich jak i międzynarodowych, oferta Gabinetu wciąż się poszerza o osiągnięcia światowej kosmetologii i medycyny.

Celem nadrzędnym Justyny Gorlickiej- Kruk jest oferowanie zabiegów, które przynoszą długofalowe efekty, z równoczesnym zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i komfortu Klientów. Ważnym aspektem podczas pracy jest wykonywanie i planowanie zabiegów w taki sposób, by podkreślać naturalne piękno, a nie zatracić się w mnogości zabiegów. 

Osoby, które zaprosiła do współpracy to indywidualiści, których wspólnie charakteryzują PASJA, AMBICJA, ŻYCZLIWOŚĆ, PROFESJONALIZM. W tak dobranym Zespole Klienci mogą liczyć na kompleksową, fachową opiekę w nietuzinkowej atmosferze.

W wolnych chwilach oddaje się jednej ze swoich pasji jaką jest malarstwo. Nieustannie zgłębia tematykę psychologii człowieka i relacji międzyludzkich. Jak sama o sobie mówi: „ma szczęście do ludzi i to oni tworzą nasz świat, a nie rzeczy”

GABRIELA MITADIS

Absolwentka Wydziału Farmaceutycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Tytuł magistra kosmetologii uzyskała na Wydziale Farmaceutycznym Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Zawód kosmetologa wykonuje z pasją i pełnym zaangażowaniem. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych sympozjach, kongresach oraz szkoleniach branżowych z zakresu kosmetologii i laseroterapii.

W pracy kosmetologa szczególny nacisk kładzie na  profesjonalne podejście do każdego klienta, z uważnością słuchając jego potrzeb. Doskonale wie, że odpowiednio dobrane  spersonalizowane terapie zabiegowe są kluczem do uzyskania spektakularnych efektów, utrzymujących się przez dłuższy czas. Jest zwolennikiem terapii łączonych. Swoją wiedzą chętnie dzieli się z Klientami dobierając odpowiednią pielęgnację domową, dopasowaną do potrzeb skóry.

Lubi otaczać się estetycznymi wnętrzami, interesuje się architekturą wnętrz i ogrodów. Ładuje akumulatory doceniając piękno przyrody. Miłośniczka zwierząt, zwłaszcza psów, a w szczególności jednego osobnika o imieniu Molly☺ Uwielbia dobre jedzenie, zwłaszcza gdy gotuje mąż ☺

Robert Bieda

ROBERT BIEDA

Absolwent kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Jagiellońskim Collegium Medicum w Krakowie oraz studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej. 

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w Szpitalu MSWiA w Krakowie, w Klinice Otolaryngologii w Instytucie Centrum Matki Polki w Łodzi, w Klinice Otolaryngologii i Chirurgii Onkologicznej Głowy i Szyi w V Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie. 

Poszerzał swoją wiedzę uczestnicząc w stażach zagranicznych, w tym Università Campus Bio-Medico di Roma (Rzym, Włochy), Karolinska Intitutet (Sztokholm, Szwecja), Università degli Studi di Cagliari (Cagliari, Włochy), University of Rochester, NYS (Rochester, USA).

Specjalizuje się w zabiegach z wykorzystaniem wypełniaczy, botoxu, osocza i fibryny bogatopłytkowej. Regularnie uczestniczy w konferencjach i sympozjach naukowych, a zdobytą wiedzę z powodzeniem wykorzystuje w Gabinecie Gorlicka- Kruk.

W codziennej praktyce stawia tak jak cały Zespół Gabinetu Gorlicka- Kruk na podkreślenie naturalnego piękna, bez przesadnego przerysowania. Bardzo ważne jest dla niego bezpieczeństwo pacjenta i jego świadome korzystanie z dobrodziejstw nauki w kontekście usług estetycznych.

Po godzinach odpręża się uprawiając sporty, w szczególności lekkoatletykę. Ma w tym zakresie na swoim koncie nawet medale ☺ Lubi czytać książki, zwłaszcza psychologiczne w otoczeniu pysznej, włoskiej kuchni. 

Karolina Bień

KAROLINA BIEŃ

Kosmetolog, absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia – kierunku Kosmetologia i Promocja Zdrowia.

Z pełnym  zaangażowaniem i pasją oddaje się pracy, stale poszerzając swoje umiejętności, tym samym podnosząc swoje kwalifikacje w zakresie kosmetologii i pokrewnych gałęzi branży estetycznej. Zwraca uwagę na holistyczne podejście do klienta, łącząc terapie z zakresu kosmetologii, dietetyki oraz zdrowego trybu życia.

W pracy szczególnie zależy jej na uzyskaniu jak najlepszych efektów kuracji z uwzględnieniem stanu skóry, zdrowej diety, nie zapominając przy tym jak ważną rolę odgrywa w utrzymaniu dobrej kondycji skóry aktywność fizyczna.

Mobilizuje nasz cały Zespół byśmy byli fit i nie zapominali o regularnych, dobrze zbilansowanych posiłkach, co zresztą bardzo sobie cenimy ☺. Interesuje się gotowaniem, sportem i podróżami.

Ewelina Szpak

EWELINA SZPAK

Absolwentka studiów magisterskich oraz inżynierskich ukończonych na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie na kierunku dietetyka. Doświadczenie zawodowe zdobyła poprzez liczne praktyki oraz staże w prywatnych gabinetach dietetycznych. Wiedzę w zakresie dietetyki klinicznej pogłębia pracując w Małopolskim Szpitalu Ortopedyczno – Rehabilitacyjnym.

Zdobyta wiedza w zakresie psychodietetyki pozwala jej zrozumieć potrzeby pacjentów. Prowadzi dietoterapię osób zmagających się z problemami skórnymi, która może przyśpieszyć procesy leczenia schorzeń takich jak: trądzik, łojotok czy różnego typu zapalenia. Specjalizuje się w dietach redukcyjnych, wsparciu żywieniowym w chorobach tarczycy, PCOS, insulinooporności, chorobach metabolicznych oraz w alergiach pokarmowych. Powyższe umiejętności potwierdzone są odbytymi szkoleniami.

W swojej pracy kieruje się indywidualnym podejściem do pacjenta. A jej celem jest przede wszystkim nauczenie i wspólne wypracowanie  prawidłowych i trwałych nawyków żywieniowych. 

Na co dzień pasjonuje się sportem, który jest nieodłącznym elementem zdrowego stylu życia.