Gabinet Gorlicka-Kruk Partnerem Folk & Design Night

16 listopada br. w hotelu InterHouse w Krakowie odbyła się Folk Design Night – targi etno, folk i produktów naturalnych, które zwieńczył pokaz mody Anety Larysy Knap. 

Folk Design Night to o pierwsza edycja przedsięwzięcia, mającego na celu promocję nie tylko produktów folk, etno ale także naturalnego piękna. Była to impreza, która łączyła targi z pokazem mody oraz bankietem.

Dla gości targowych, odwiedzających nasze stoisko przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji – m.in. pokaz i możliwość osobistego przetestowania zabiegu HIFU lifting bez skalpela, konsultacje z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej oraz konkurs, w którym do wygrania były ekskluzywne zabiegi.

Po targach odbył się pokaz mody Anety Larysy Knap, projektantki z Nowego Targu. W trakcie gali przeprowadzono aukcję charytatywną na rzecz Fundacji Gajusz, a goście mogli wysłuchać recitalu Anny Dudek, wokalistki jazzowej. Po zakończonej gali goście zostali zaproszeni na bankiet.

Dziękujemy gościom za tak duże zainteresowanie naszym stoiskiem, a organizatorom za niezwykłą dbałość i ogromne zaangażowanie! Zapraszamy na fotorelację z tego niezwykłego wydarzenia!

Fot. Olszyk Fotografia/ Marta Czajka

Stoisko Gorlicka-Kruk

Mapowanie twarzy

Zabieg HIFU

Torebka z logo

Goście gali

Koncert Anny Dudek

Pokaz mody

Goście Folk Design

Modelki

Bankiet