Aktualności

Holistyczne metamorfozy – autorski projekt Gabinetu Gorlicka – Kruk

22 czerwca w Gabinecie Gorlicka – Kruk odbyło się spotkanie uczestników projektu Holistyczne Metamorfozy – „Pokaż piękno które w Tobie drzemie!”. Było nam bardzo miło gościć Partnerów, którzy przyjęli nasze zaproszenie:

  • Studio Fryzur Anatol
  • Agnieszka Fusińska – Korpik – psycholog i psychoterapeuta
  • Magdalena Bugaj – dietetyk
  • Katarzyna Sokół – stylistka i projektantka odzieży
  • Marta Pirh – biżuteria PIRH Design
  • Karolina Kiewel – KIEWEL STUDIO.

Patronat Medialny nad projektem objął Magazym LOUNGE.

Co wyróżnia nasze Holistyczne Metamorfozy spośród innych tego typu? Podejście do metamorfozy jest holistyczne – obejmuje nie tylko kwestie wyglądu fizycznego, ale w równym stopniu zwraca uwagę na stan ducha, stąd obecność psychologa i dietetyka.

Najważniejszym gościem naszego spotkania była Pani Monika – młoda mama 4-miesięcznych bliźniaczek, która poczuła potrzebę zrobienia czegoś tylko dla siebie i odważyła się poddać kompleksowej metamorfozie. Jej nadzieje związane z projektem METAMORFOZY to nowy wizerunek, który pozwoli rozpocząć kolejny nowy etap w życiu.

1---zdjęcie-główne-do-holistycznych-metamorfoz

Spotkanie było okazją do wzajemnego poznania się oraz omówienia kolejnych etapów projektu. Przez kolejne dni Pani Monika będzie spotykała się z każdym z Partnerów na indywidualnych spotkaniach w celu realizacji kolejnych etapów metamorfozy. Zwieńczeniem projektu jest finalna sesja zdjęciowa.

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku www.facebook.com/GabinetGorlickaKruk gdzie na bieżąco informujemy o postępach projektu. Wkrótce także informacje o kolejnej edycji holistycznej METAMORFOZY – być może to właśnie TY oddasz się w ręce specjalistów?

Holistyczne metamorfozy – reportaż z przebiegu metamorfozy i sesja finalna

Zakończyliśmy nasz autorski projekt Holistyczne Metamorfozy – Pokaż piękno, które w Tobie drzemie! Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć z projektu oraz sesji finalnej!

W projekcie Holistyczne Metamorfozy połączyliśmy siły wspólnie z naszymi Partnerami: Studio Fryzur Anatol, Agnieszka Fusińska– Korpik psycholog i psychoterapeuta, Magdalena Bugaj – dietetyk, Katarzyna Sokół – stylistka i projektantka odzieży, Marta Pirh – biżuteria PIRH Design i Karolina Kiewel – KIEWEL STUDIO.

Patronat Medialny nad projektem objął Magazyn LOUNGE.

Holistyczne Metamorfozy. Relacja