Poleć nas znajomym. Zyskaj 30% zniżki!

Kobiety czytające ulotkę

Poleć nas znajomemu, który skorzysta z naszej oferty, a oboje otrzymacie rabat na wybrane zabiegi pielęgnacyjne twarzy lub ciała!

Zniżka 30% dla Ciebie  i zniżka 20% dla Twojego Znajomego!

Poleć nas swojemu znajomemu i uzyskaj rabat -30% na wybrany zabieg pielęgnacyjny twarzy lub ciała! Twój znajomy zyska rabat -20% na pierwszy, dowolnie wybrany zabieg pielęgnacyjny twarzy lub ciała!!

Zasada jest bardzo prosta, przyprowadź bądź umów telefonicznie swojego znajomego, który skorzysta z naszej oferty, a oboje otrzymacie rabat!

Rabat na zabieg przysługuje osobie zapraszającej jeżeli:

  • osoba zaproszona skorzysta przynajmniej z jednego zabiegu pielęgnacyjnego twarzy lub ciała po wcześniejszej specjalistycznej konsultacji – dopiero wtedy osoba polecająca otrzyma rabat na swój zabieg.
  • osoba zaproszona wykona zabieg w ciągu miesiąca od daty wydania bonu osobie zapraszającej;
  • osoba zaproszona będzie nowym klientem, który nigdy nie korzystał z naszych zabiegów.

Liczba  poleconych znajomych jest nieograniczona. Zniżki nie obejmują zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Pełna oferta zabiegów znajduje się na stronie www.gorlickakruk.pl

Poleć nas swojemu znajomemu i zyskaj zniżkę!

Celem umówienia dogodnego terminu wizyty prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod  numerem 796 219 692 lub mailowy gabinet@gorlickakruk.pl

 

REGULAMIN PROMOCJI:

  1. Każdy nowy Klient, który skorzystał z usług w Gabinecie Gorlicka – Kruk powinien przedstawić dane personalne osoby, która zachęciła go do skorzystania z oferty naszego salonu.
  2. Nowy Klient powinien skorzystać z zabiegu w ciągu miesiąca od daty wydania bonu osobie zapraszającej.
  3. Osoba zaproszona musi być nowym Klientem, który nigdy nie korzystał z zabiegów Gabinetu Gorlicka – Kruk.
  4. Klient polecający Gabinet może wykorzystać 30% rabat na dowolnie wybrany zabieg pielęgnacyjny twarzy lub ciała w naszym Gabinecie w terminie do 6 miesięcy od uzyskania rabatu.
  5. Datą uzyskania rabatu jest data wizyty nowego Klienta.
  6. Zniżki nie obejmują zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.
  7. Gabinet Gorlicka – Kruk zastrzega sobie prawo zmian w regulaminie.