Justyna Gorlicka-Kruk podsumowała rok 2017. Raport Klubu Marka jest kobietą

Właścicielka Gabinetu - Justyna Gorlicka-Kruk

Koniec roku 2017 i wielkie otwarcie Nowego 2018, to idealny czas do podsumowania i wnioski. Oto podsumowanie roku dla Portalu Marka jest kobietą autorstwa Justyny Gorlickiej-Kruk.

Rok 2017 w biznesie zaczął się dla mnie…

ten rok dla Gabinetu był czasem wielu zmian – od zatrudnienia wspaniałej załogi, przez poszerzenie oferty o zabiegi z zakresu laseroterapii i oraz zaawansowanych terapii łączonych, na otwarciu nowej lokalizacji Gabinetu skończywszy. Mocno wierzę, że za sukcesem w interesach stoją ludzie! Ja mam to szczęście, że otaczam się osobami, dzięki którym udaje mi się podejmować śmiałe plany i realizować ambitne cele. Szczególnie podziękowania należą się mojemu fantastycznemu zespołowi kosmetologów za zaangażowanie, pasję i wspólną pracę nad rozwojem Gabinetu. Dziękuję również Klientom za zaufanie, wszystkie dowody sympatii, dobre rady oraz pomoc w ciągłym rozwoju.

Natomiast rok 2017 kończy się dla mnie…

rok 2017 zakończyły dla mnie dwie wspaniałe imprezy: huczne 5. urodziny Gabinetu połączone z prezentacją lasera diodowego LIGHTSheer® DESIRE oraz uroczysta gala wręczenia Gabinetowi Gorlicka-Kruk Certyfikatu Najwyższej Jakości Usług 2017. Jest to najbardziej prestiżowa nagroda w branży przyznawana przez Zarząd Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Kosmetologii „Przyjazna Kosmetyka”.

W życiu osobistym…

jestem szczęśliwą i spełnioną mamą oraz żoną! Moja rodzina to największy motor do pracy i dalszego rozwoju – wspierają i cieszą się z każdego, nawet najdrobniejszego sukcesu! Bardzo im za to dziękuję!

Motto/powiedzenie, do którego często wracałam w tym roku (w biznesie/życiu osobistym) to…

niezmiennie „Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli” Albert Schweitzer oraz „Nie starzeje się ten, kto nie ma na to czasu” Benjamin Franklin

Mam nadzieję, że 2018 rok (przyniesie/zrobię/będzie dla mnie)…

moje plany zawodowe związane są oczywiście z rozwojem Gabinetu. Mam nadzieję, że 2018 rok będzie pełen kolejnych wyzwań, nowych projektów i ciekawych wydarzeń. Planów mam mnóstwo, mam więc również nadzieję, że uda mi się je wszystkie z powodzeniem zrealizować. Moim marzeniem w życiu osobistym jest zdrowie i szczęście moich najbliższych.

Moje życzenie dla innych kobiet (i nie tylko kobiet) na rok 2018…

na Nowy Rok życzę Nam pomyślności, spokoju i wielu pięknych chwil. Inspirujmy, wpierajmy i uczmy się od siebie nawzajem. Nie bójmy się realizacji marzeń. Szanujmy swoje zdrowie, odpoczywajmy więcej i bądźmy dla siebie bardziej wyrozumiałe!

Pełny Raport TUTAJ