Krakowskie spotkanie z cyklu „Marka jest kobietą”

Jakim wyzwaniom trzeba stawić czoła prowadząc własny Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej? Na to pytanie starała się odpowiedzieć Justyna Gorlicka – Kruk, podczas spotkania z cyklu „Marka jest kobietą”. Kobiece spotkanie odbyło się w Hotelu Kossak w Krakowie.

4 listopada 2015 r., uczestniczyliśmy w spotkaniu z cyklu „Marka jest kobietą”w krakowskim Hotelu Kossak. Spotkanie w jednym miejscu tylu kobiet z tak wielką pasją, zagwarantowało nam zastrzyk pozytywnej energii i ciekawe inspiracje!

„Marka jest kobietą” to cykliczne spotkania z inspirującymi kobietami – praktykami biznesu, zarządzania, psychologii biznesu, prowadzone w formule motywacyjno-inspirujących wystąpień dla przedsiębiorczych kobiet w Trójmieście, Poznaniu, Warszawie i Krakowie. Pomysłodawcą i prowadzącym jest Jarosław Waśkiewicz, redaktor naczelny portalu biznesnafali.pl.

Każdemu wydarzeniu towarzyszą wyjątkowi partnerzy i sponsorzy, którzy fundują niespodzianki dla uczestników w loterii wizytówkowej. Tym razem w tym zaszczytnym gronie znalazł się Gabinet Gorlicka – Kruk. Ufundowaliśmy vouchery na wybrane zabiegi w naszym Gabinecie.

Największym atutem spotkania była wyjątkowa atmosfera, możliwość bezpośredniej rozmowy, wymiany doświadczeń i nawiązania nowych biznesowych kontaktów. Kuluarowym rozmowom nie było końca! Pełna relacja fotograficzna ze spotkania znajduje się poniżej.

FOTO: Michał Pawłowski, Collab Studio

PARTNERZY: Hotel Kossak, Happy&Rich, PIKA biżuteria, BeauMonde, Barefoot Wine & Bubbly, PAWO, Zitolo.com, Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój, Gorlicka-Kruk Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej,

MEDIA: Women’s Health Polska, Magazyn NUMER 1, meLADY, OOH magazine, Biznesnafali.pl, Pomorze – Pomorski portal informacyjny

Spotkanie społeczności „Marka jest kobietą”. Relacja