Wykład na temat pielęgnacji skóry oraz sztuki makijażu w Hotelu Kossak w Krakowie

15 marca br, mieliśmy przyjemność uczestniczyć w kobiecym spotkaniu w krakowskim Hotelu Kossak. Zaproszonym na spotkanie Paniom zaprezentowano wykład na temat prawidłowej pielęgnacji skóry oraz pokaz sztuki makijażu w wykonaniu Justyny Gorlickiej – Kruk.

Uczestniczki spotkania mogły nauczyć się prawidłowej pielęgnacji skóry twarzy, obserwować na żywo poszczególne etapy wykonywania makijażu dziennego i wieczorowego oraz zapoznać się z bogatą ofertą kosmetyków, które nasi specjaliści wykorzystują na co dzień w Gabinecie. Wykład zakończył się częścią networkingową. Każda z Pań miała możliwość porozmawiać ze specjalistami na temat pielęgnacji oraz umówić się na indywidualną, profesjonalną konsultację i diagnozę skóry.

Dodatkową atrakcją wieczoru był konkurs, w którym nagrodę główną stanowił bon na wybrany zabieg w Gabinecie Gorlicka – Kruk.

Dyrekcji Hotelu jeszcze raz dziękujemy za zaproszenie, a Paniom za aktywny udział w spotkaniu. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego niezwykłego wydarzenia!

Wykład i pokaz makijażu. Relacja