Aktualności

KONKURS! Wymyśl hasło Gabinetu Gorlicka-Kruk i wygraj!

Kochane Kobiety! Wiemy, że nie brakuje Wam fantazji i kreatywności. Weźcie udział w konkursie – wymyślcie hasło reklamowe dla Gabinetu Gorlicka – Kruk! Najlepsze hasła mają szansę zostać wykorzystane w naszych materiałach!

Nagroda: relaksacyjny masaż twarzy, szyi i dekoltu – odprężający masaż, który zmniejsza napięcie mięśni twarzy, poprawia krążenie krwi oraz usuwa oznaki zmęczenia. Zabieg sprawia, że skóra staje się widocznie wygładzona, bardziej jędrna i elastyczna. Czas trwania: ok. 30 minut

DESSERTS (2)

Aby wygrać zabieg należy:

 • wymyślić hasło, które będzie spójne z wizerunkiem naszego Gabinetu. Wystarczy w komentarzu pod postem konkursowym na profilu Gorlicka-Kruk na Facebooku  dokończyć zdanie: „Gabinet Gorlicka – Kruk….”

Hasło nie może być dłuższe niż 1 zdanie.

Konkurs trwa od 8.03.2017 r. do 12.03.2017 r. Voucher na masaż będzie można zrealizować do końca marca br.

Czekamy na Twoje hasło! Życzymy powodzenia!

Przed wzięciem udziału zapoznajcie się z Regulaminem Konkursu. Wzięcie udziału w konkursie oznacza zaakceptowanie poniższego Regulaminu.

REGULAMIN

POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Organizatorem konkursu „Wymyśl hasło dla Gabinetu Gorlicka-Kruk” zwanego dalej „Konkursem” jest: Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Gorlicka-Kruk, ul. Chełmońskiego 138/1, 31-348 Kraków

Organizator przeprowadza Konkurs na profilu Gabinet Gorlicka-Kruk na portalu Facebook.

 1. Konkurs będzie trwał od 08.03.2017 do 12.03.2017 do godz. 23.59.59.

WARUNKI UCZESTNICTWA

 1. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, która jest osobą pełnoletnią.
 2. Biorąc udział w Konkursie Uczestnik wyraża zgodę na zasady Konkursu określone w Regulaminie.

ZASADY KONKURSU

 1. Zadaniem Uczestnika Konkursu jest odniesienie się do zadania konkursowego „Dokończ zdanie: „Gabinet Gorlicka – Kruk….”
 2. Własną odpowiedź uczestnik zamieszcza na profilu Gabinet Gorlicka-Kruk pod postem informującym o konkursie.
 3. Zwycięzca zostanie wybrany przez jury.
 4. Informacje o wynikach konkursu zostaną podane na stronie profilu Gabinet Gorlicka-Kruk na portalu Facebook.

NAGRODY

Nagrodą w Konkursie jest: relaksacyjny masaż twarzy, szyi i dekoltu

 1. Fundatorem nagrody jest Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Gorlicka-Kruk, ul. Chełmońskiego 138/1, 31-348 Kraków.
 2. W celu przekazania przez Organizatora nagrody, zwycięzca Konkursu do 31 marca 2017 roku, powinien umówić się na odebranie zabiegu w Gabinecie Gorlicka-Kruk. Voucher może zostać przekazany przez laureata innej osobie.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany czy przeprowadzany przez Facebook ani firmę z nim związaną.
 2. Organizator oświadcza, że Konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym, loterią promocyjną, grą której wynik zależy od przypadku, ani żadną inną formą przewidzianą w ustawie z dnia 29 lipca 1992 r. o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 r. Nr 4, poz. 27, z późn. zm.).
 3. Administratorem danych osobowych w konkursie jest: Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Gorlicka-Kruk, ul. Chełmońskiego 138/1, 31-348 Kraków.
 4. Dane osobowe uczestników Konkursu będą wykorzystywane wyłącznie w celach przeprowadzenia Konkursu zgodnie z zasadami Regulaminu. Uczestnictwo w Konkursie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody przez uczestnika na przetwarzanie jego danych osobowych w celu realizacji Konkursu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Uczestnik ma prawo do wglądu i sprostowania jego danych osobowych. Podanie przez uczestnika Konkursu danych osobowych jest dobrowolne.
 5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zakłócenia w działaniu łącz teleinformatycznych, serwerów, interfejsów, przeglądarek oraz platformy Facebook .
 6. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego. Organizator uprawniony jest do dokonywania zmian w regulaminie w każdym czasie.
 7. Regulamin wchodzi w życie w dniu rozpoczęcia Konkursu.