Oferta

Makijaż permanentny

Poczuj się pięknie i wyjątkowo!

Profesjonalnie wykonany makijaż permanentny nie tylko pozwoli na wydobycie i podkreślenie  naturalnego piękna, ale także oszczędzi Twoj czas!

Marzą Ci się pięknie wystylizowane brwi, które podkreślą głębię Twojego spojrzenia?  A do tego bez konieczności codziennego poprawiania i częstych zabiegów henny!

W ofercie Gabinetu Gorlicka-Kruk makijaż permanentny w stylu natural look. 

MAKIJAŻ PERMANENTNY

Subtelny, delikatny, naturalny i odpowiednio dobrany do Twojego typu urody. Jego zadaniem jest wygoda na codzień, ale też maskowanie drobnych mankamentów i niedoskonałości urody.

 ZALETY MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

  • Natychmiastowy i trwały efekt
  • Wygoda – idealny makijaż zaraz po wstaniu z łóżka
  • Możliwość wykonywania zabiegu bez względu na porę roku

EFEKTY

Bezpośrednio po zabiegu mikropigmentacji ,ze względu na miejscowe uszkodzenie tkanki, pojawia się stan zapalny i strupek. Po kilku dniach strupek samoczynnie odpada, jednak nadal trwa proces regeneracji naskórka, co może wiązać się z częściowym wyłuszczeniem podanego pigmentu. Stąd też konieczność  wykonania kolejnego zabiegu (korekty) i  utrwalenia zabiegu po kilku tygodniach. Regeneracja naskórka wymaga czasu i odpowiedniej pielęgnacji.  Swędzenie w okresie gojenia, pojawienie się strupów i złuszczania naskórka w miejscu zabiegu jest naturalne, i przebiega w różnym czasie, w zależności od indywidualnych cech.  Makijaż w pierwszych dniach po zabiegu będzie znacząco ciemniejszy, możliwe jest także wybarwienie pigmentu w zależności od użytego koloru i obszaru zabiegowego. Ostateczny efekt zabiegu można ocenić dopiero po około 3-4 tygodniach.

Umów się już dziś!