Akademia Zdrowej Skóry

Prezentacja możliwości zabiegu laserowego

Dlaczego laser LightSheer DESIRE® to najlepszy sposób na pozbycie się zbędnego owłosienia?

W Gabinecie Gorlicka-Kruk pracujemy na jednym z najlepszych urządzeń medycznych do usuwania zbędnego owłosienia, jakim jest laser diodowy LightSheer DESIRE®. Sprawdź, dlaczego ten sprzęt jest lepszy niż inne urządzenia do depilacji laserowej?

Bezpieczeństwo, skuteczność, jakość

Zasada działania lasera diodowego laser LightSheer DESIRE™, urządzenia do trwałej redukcji owłosienia, polega na niszczeniu mieszka włosowego za pomocą światła laserowego. Wiązka energii przesyłana przez laser przenika do 2 mm w głąb skóry, jest pochłaniana przez melaninę (barwnik) i zamieniana na ciepło. Wiązka działa na macierz włosa i uszkadzając ją, powoduje jego trwałe usunięcie. Brzmi to dość brutalnie, ale warto wiedzieć, że energia wytwarzana przez laser jest całkowicie bezpieczna dla człowieka – działając powierzchniowo, nie wpływa na funkcje organizmu.

Laser diodowy LightSheer DESIRE® jest niewątpliwie jednymi z najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie depilacji laserowej. Produkowany przez amerykańską firmę Lumenis, lidera rynku producentów laserów do depilacji, laser zapewnia pełną skuteczność sesji depilacji laserowej, a dodatkowo podczas zabiegów dyskomfort i ból związany z eliminacją włosków jest minimalny.

Chłodzenie i zasysanie – gwarancja depilacji bez bólu

Laser LightSheer DESIRE® zbiera tak dobre recenzje, dzięki połączeniu dwóch technologii: High Speed Vacuum oraz ChillTipTM. W celu redukcji włosów w większych obszarach, głowica wykorzystuje delikatne ssanie do podnoszenia i rozciągania skóry. Aktywuje to receptory dotyku i ciśnienia skóry, umożliwia łatwiejsze wnikanie lasera do mieszków włosowych, przyśpieszając zabieg, minimalizując odczucia bólowe i poprawiając komfort Klienta.

Chłodzenie wykorzystujące technologię ChillTip ™, poprawia komfort Klienta poprzez ciągłe schładzanie skóry przed i podczas zabiegu. Dzięki temu odczucia bólowe podczas depilacji miejsc delikatnych lub szczególnie wrażliwych są zminimalizowane.

Kosmetolog depiluje pachy

Szybki i wygodny zabieg – trwały efekt

Zabieg depilacji laserowej LightSheer DESIRE®  trwa od kilku do kilkudziesięciu minut. Zabiegi nawet na dużych obszarach ciała można wykonać w ciągu zaledwie piętnastu do trzydziestu minut, bez potrzeby stosowania żeli, środków znieczulających lub innych preparatów – w odróżnieniu od długotrwałych, bolesnych i skomplikowanych zabiegów laserami starszej generacji.

Czym jeszcze różni się laser Light Sheer od urządzeń do depilacji typu E-LIGHT IPL SHR VPL, które zawierają lampę ksenonową? Urządzenia te nie są laserami, chociaż często błędnie są nimi nazywane! Nie są one tak skuteczne, jak zabiegi laserem diodowym. Laser diodowy usuwa owłosienie na zawsze, dzięki temu po zabiegu włosy nie odrastają. Raz do roku zaleca się jedynie przeprowadzenie zabiegu przypominającego.

Ilość wykonywanych zabiegów to ok. 5-6 na wybraną partię ciała, w odstępach od 6 do 12 tygodni. Kolor włosów, ich gęstość, lokalizacja i rodzaj skóry to czynniki decydujące o tym, ile zabiegów będzie koniecznych. Dokładna ilość oraz częstotliwość zabiegów dobierana jest indywidualnie przez certyfikowanego specjalistę laseroterapii.

Zabiegi wykonywane przez certyfikowanych specjalistów

Skuteczność technologii LightSheer DESIRE®  została przebadana klinicznie i potwierdzona w licznych badaniach i recenzowanych artykułach. Urządzenie posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (Food and Drug Administration), zostało również uhonorowane Laurem Kosmetologii w kategorii: najlepsze urządzenie do usuwania zbędnego owłosienia.

Jako laser medyczny wpisany jest do krajowego rejestru wyrobów medycznych. Dodatkowo, dystrybutorzy lasera dbają o to, by zespół pracujący z LightSheer DESIRE® był wyszkolony, doświadczony i posiadający certyfikaty. Wszyscy pracownicy Gabinetu Gorlicka-Kruk posiadają certyfikaty uprawniające do wykonywania zabiegów depilacji laserowej.

Redukcja do 40% owłosienia już po pierwszym zabiegu

To wszystko sprawia, że zabiegi depilacji laserowej wykonywane laserem LightSheer DESIRE® są niezwykle skuteczne. Już po pierwszym zabiegi skóra jest odczuwalnie gładsza, a włoski, które nie zostały wyłapane podczas pierwszej sesji – rosną wolniej, są delikatniejsze oraz dużo jaśniejsze! Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu – laser może zredukować włoski nawet w 40%.

Zabiegi laseroterapii w Gabinecie Gorlicka-Kruk poprzedzone są konsultacją. Przed przystąpieniem do zabiegu depilacji laserowej zaleca się wykonanie próby laserowej wraz z wywiadem medycznym. Pamiętaj, że konsultacje z zakresu laseroterapii w Gabinecie Gorlicka-Kruk są bezpłatne!

W Gabinecie Gorlicka-Kruk, mając na celu bezpieczeństwo oraz pełen komfort zabiegów, dysponujemy najwyższej jakości sprzętem zarówno kosmetycznym, jak i medycznym. Nasz laser LightSheer DESIRE® nie jest wyjątkiem od tej reguły i jesteśmy niezmiernie dumni z możliwości oferowania tej technologii w naszym Gabinecie.

Przeczytaj więcej o zabiegu depilacji laserowej w Gabinecie Gorlicka-Kruk: TUTAJ!