Oferta

Strefa mężczyzny

Oferta medycyny estetycznej kosmetologii z roku na rok staje się coraz bardziej dopasowana do potrzeb męskiej skóry. Powstają specjalne kosmetyki i preparaty dla mężczyzn, a do oferty Gabinetów trafiają zabiegi, które odpowiadają na najczęstsze potrzeby męskiej skóry. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zabiegów dla mężczyzn w Gabinecie Gorlicka-Kruk.

Nie jest tajemnicą, że skóra mężczyzn różni się od skóry kobiet – jest około 25% grubsza. Starzeje się więc wolniej, ale zmarszczki, które się pojawią są dużo głębsze. Nie oznacza to jednak, że Panowie mają ze swoją skórą mniej problemów! U mężczyzn po 30. roku życia również pojawiają się pierwsze zmarszczki mimiczne, bruzdy, skóra staje się wysuszona i wygląda na bardziej zmęczoną. Na szczęście, istnieją profesjonalne sposoby, które poprawiają nawilżenie skóry, przeciwdziałają i likwidują zmarszczki u mężczyzn. Aby szybko, efektywnie i widocznie poprawić nawilżenie skóry i usunąć zmarszczki, rekomendujemy zastosowanie poniższych zabiegów: MEZOTERAPIA IGŁOWA, ZABIEG Z LIOFILIZOWANYM PŁATEM KOLAGENOWYM, COLLAGEN 360° MESOESTETICHYDRO-FRESH oraz WYPEŁNIENIE ZMARSZCZEK KWASEM HIALURONOWYM. Nasz specjalista oceni stopień zaawansowania procesu starzenia się skóry i dobierze odpowiedni zabieg.

Skóra mężczyzn jest bardziej narażona na powstanie zmian grudkowo-krostkowych i zaskórników. Ciężej od kobiet przechodzą również trądzik młodzieńczy, który pozostawia po sobie blizny i przebarwienia. W niwelowaniu zmian trądzikowych oraz blizn i przebarwień pozapalnych najskuteczniejsze są peelingi chemiczne: GLYKOPEEL (20%, 50%, 70%)SALIPEELYELLOW PEEL, KWAS PIROGRONOWY, MANDELAC PEEL oraz jako terapia uzupełniająca KOMPLEKSOWE OCZYSZCZANIE TWARZY.

Wypadnie włosów znajduje się na szczycie męskich kompleksów. Problemy z łysieniem związane są z zaburzeniami hormonalnymi. Duży wpływ na wypadanie włosów ma również permanentny stres i nieodpowiednia dieta. W tym przypadku zalecamy serię zabiegów mezoterapii skóry głowy HAIR CARE, która hamuje wypadanie włosów oraz stymuluje proces ich odrastania.

Wśród zabiegów z zakresu medycyny estetycznej dla mężczyzn dużą popularnością cieszy się również depilacja laserowa mężczyzn. Mężczyźni chętnie depilują twarz, szyję, ramiona, klatkę piersiową, brzuch, plecy, pachy, pośladki, stopy, czy dłonie. Usuwanie zbędnego owłosienia to kwestia nie tylko estetyki, ale również higieny.

Depilacja laserowa mężczyzn w Gabinecie Gorlicka-Kruk wykonywany jest za pomocą lasera LIGHTSheer® DESIRE. Zabieg jest komfortowy, skuteczny i praktycznie bezbolesny. Zabieg depilacji laserowej mężczyzn powinno wykonywać się w odstępach 6-12 tygodni. Ilość wykonywanych zabiegów 5-6 na wybraną partię ciała. Dokładna ilość oraz częstotliwość dobierana jest indywidualnie przez naszego certyfikowanego specjalistę laseroterapii.

Zapraszamy Panów na zabiegi do Gabinetu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Gorlicka-Kruk.